Аграрії Волині обговорили правила гри у 2019 році

1 березня 2019

28 лютого в Луцьку провели щорічне навчання для керівників агрогосподарств та фермерів. Захід відбувся за організації департаменту агропромислового розвитку Волинської області.

У заході взяли участь заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, голова облдержадміністрації Волинської області Олександр Савченко, директор департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації Юрій Горбенко.

В рамках заходу працювала виставка сільськогосподарської техніки та обладнання, де агровиробники й жителі міста могли ознайомитися з новітньою технікою від кращих світових виробників.

Директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко розповів про минулорічні досягнення Волині: - Наша область аграрна. Виробництвом сільськогосподарської продукції займаються 150 тисяч ОСГ, 600 ФГ, 248 агрогосподарств. Динаміка виробництва валової продукції постійно зростає, що свідчить про стабільний розвиток галузі. За минулий рік вироблено сільськогосподарської продукції на суму 7,1 мільярда гривень. Така ж ситуація простежується в динаміці збору зернових та врожайності. За результатами 2018 року Волинь посіла 1 місце в країні за урожайністю ріпаку та кукурудзи, 2 – за урожайністю гороху. У рейтингу регіонів посідаємо 1 місце у виробництві вівса, 4 - у виробництві жита, 5 - у виробництві ярої пшениці, 8- у виробництві картоплі та ріпаку і 9 – у виробництві цукрових буряків.

Джерело

Рекламодавці останнього номеру