Бункери завантаження залізничних вагонів ЗЕО «СОКОЛ» – запорука прибуткової роботи елеватора

Умови роботи та економічна ситуація в сучасному агробізнесі постійно змінюються. Одна з провідних ролей у зерновому бізнесі належить транспортній логістиці, що пояснюється не лише великою питомою вагою транспортних витрат, а й тим, що без транспортування неможливе саме існування зернового потоку від виробника до споживача. Основні зернові потоки здійснюються автомобільним, морським і залізничним транспортом.

Для ефективної роботи сучасним елеваторам та агропідприємствам уже не досить високої швидкості приймання, сушки зерна та великі обсяги зберігання. Якісним показником елеватора також є можливість залізничного відвантаження продукції з можливістю формувати так звані «маршрути» протягом доби.

Тому стає актуальним обладнання, що дозволяє максимально швидко і в повному обсязі забезпечити завантаження залізничних вагонів.

Завод елеваторного обладнання «Сокол» пропонує рішення для швидкого та ефективного завантаження залізничних вагонів.

Уже понад 11 років завод серійно виготовляє бункери завантаження залізничних вагонів, що дозволяють формувати транспортні партії зерна, тимчасово зберігати зерно на залізниці й, найголовніше, максимально швидко (в середньому протягом 10 хв.) і рівномірно завантажувати залізничні вагони.

Бункери завантаження залізничних вагонів випускаються об’ємом до 400 м3 і дозволяють завантажувати вагон або два вагони одночасно через чотири люки.

У 2019 році завод розробив кілька унікальних технологічних рішень, завдяки чому вдалось поєднати бункер завантаження з зерновим сепаратором, що дозволяє максимально точно витримувати параметри якості відвантажуваного зерна.

Конструкцію бункерів виготовляють із пофарбованого металу. Зверху і з боків вони закриті оцинкованим профнастилом. Бункери можуть бути укомплектовані ручними й електричними засувками зі щитом керування. У комплект постачання входять похилі сходи з майданчиком виходу на дах вагона, вертикальні сходи для виходу на дах бункера й два роторних сигналізатори рівня. Також розроблено й серійно виготовляють стійкі для спирання конвеєрної галереї на стінки бункера.

Бункери відвантаження зерна можуть працювати як самостійні пункти на залізниці, так і в складі лінійних елеваторів. Час окупності проекту – до одного року.

При неможливості встановлення бункерів над залізничною колією, завод «Сокол» пропонує лінії відвантаження на основі транспортного обладнання – конвеєрів та норій у поєднанні з металоконструкціями індивідуального виготовлення. Особливості такого рішення у винятковій надійності та продуктивності транспортного обладнання та зменшення травмування зерна для збереження якісних показників при відвантаженні у вагони.

Вже 25 років обладнання ЗЕО «Сокол» працює на багатьох підприємствах України й довело свою високу ефективність та виняткову надійність, а підприємства-­партнери отримують додаткову вигоду за рахунок зниження операційних витрат. Також нагадуємо, що ЗЕО «Сокол» є учасником державної програми з компенсації вартості придбаного елеваторного обладнання за рахунок державного бюджету.

Якість. Надійність. Доступність – девіз нашого заводу.
Запрошуємо до співпраці!

Рекламодавці останнього номеру