«Convex International GmbH» на виставці «Агровесна 2020»

Помітною на виставці була експозиція німецької компанії «Convex International GmbH».Про компанію і її переваги для українських аграріїв розповів Іван Дралюк, голова представництва «Convex International GmbH» в Україні

«Convex International GmbH» – це німецька компанія, головний офіс якої знаходиться в м. Кельн (Німеччина). В Україні в нас відкрите повноцінне представництво з потужною сервісною службою. Ми клієнто-орієнтована компанія і хочемо з усіма нашими клієнтами будувати партнерські відносини, розраховуючи на довготривалу співпрацю. В Україні нас більше знають як постачальників елеваторного обладнання й будівників елеваторів. Але можливості нашої компанії значно ширші. Для прикладу, у нас також є велике представництво в Білорусі, але там ми більше відомі як будівельники комбікормових заводів. Там ми збудували десять повноцінних промислових комбікормових заводів.

Перевага Convex International GmbH полягає в комплексному здійсненні проектів «під ключ», включаючи всі необхідні етапи:
  • проектування та інжиніринг;
  • підбір оптимальної технологічної бази;
  • організація проектного фінансування;
  • постачання обладнання провідних світових виробників;
  • розробка та інтеграція систем автоматизації (АСУ);
  • монтаж / шефмонтаж, пусконалагоджувальні роботи, навчання персоналу;
  • введення в експлуатацію;
  • гарантійний супровід;
  • сервісний супровід і постачання запчастин.

Нашою компанією вже збудовано сотні об’єктів та елеваторів із загальним об’ємом зберігання в кілька мільйонів тонн. Тому за рахунок великої кількості замовлень наша компанія отримує спеціальні умови від заводів-виробників. Ми працюємо переважно з європейськими виробниками обладнання – це німецькі, французькі, іспанські, турецькі та італійські заводи.

Сьогодні в світі немає такого виробника який би повністю, від початку до кінця, міг задовольнити всі потреби клієнта по конкретному проекту. При проектуванні й будівництві елеваторів наші фахівці враховують дуже багато складових, і кожен проект індивідуальний. Під кожен проект ми підбираємо найкраще обладнання від того або іншого виробника. Наприклад, в Україні необхідно враховувати різну географічну особливість де планується будівництво, скажімо в північних районах більше уваги потрібно зосередити на вологості, а в східних і південних на очистці зерна тощо. Відповідно й елеватори будуть укомплектовані обладнанням з різними характеристиками.

Чому великим холдингам і всім, хто прагне досягти бізнесового успіху, доцільно працювати саме з нами? Тому що в нас великий досвід будівництва різних об’єктів, і це не 5-6 елеваторів, а сотні найсучасніших елеваторів по всій Європі. Наша компанія будує постійно, тому ми найкраще відслідковуємо всі передові тенденції, ми стежимо за всіма інноваціями елеваторного обладнання.

Наприклад, на форумі «Елеватор 2020», який нещодавно пройшов у Києві, були оголошені переможці конкурсу «Елеватор 2019», і в номінації «Інноваційний елеватор 2019» переміг побудований нами елеватор «Вапнярка» Групи компаній «Епіцентр К». Цей елеватор дуже енергоефективний і має найкращі показники: при сушінні кукурудзи витрата природного газу на 1 тонно-відсоток становить менше 1,1 м3, витрата електроенергії на сушку кукурудзи – 0,6 кВт/тонно-відсоток.

Але ми будуємо не лише для великих агрохолдингів, а й співпрацюємо з масло-екстракційними заводами, для них будували невеличкі елеватори для зберігання насіння соняшнику, також маємо досвід розширення масло-пресових ділянок. Наприклад, це нові масло-екстракційні заводи ТОВ «Потоки» і ТОВ «РІСТОН ОЙЛ», що розташовані в Дніпропетровській області.

Для невеликих фермерських господарств ми також можемо запропонувати свої послуги. Так, це можуть бути мобільні сушильні комплекси, окремо взятий комбайн чи інша ґрунтообробна техніка.

Зверніть увагу, що, крім іншого, ми можемо запропонувати нашим партнерам фінансові інструменти напряму від німецьких банків з фінансування їх проектів та придбання сільськогосподарської техніки й добрив.

Як приклад можу навести співпрацю з одним із наших партнерів у Білорусії. До нас звернувся фермер ще понад 10 років тому, тоді під його проекти ми могли залучити лише 50 тис. євро. Але він постійно розвивається, зростає разом з нами, і сьогодні наш ліміт під його проекти складає понад 2 млн. євро. Це яскравий приклад, який нас дуже надихає, оскільки ми хочемо будувати довготривалі партнерські відносини. Коли в нашого партнера все добре, і він має гарний настрій, тоді і для нас добре.

Рекламодавці останнього номеру