До свого ювілею Ростсільмаш випускає лімітовану партію іменної техніки

30 квітня 2019

21 липня 2019 року Ростсільмаш відзначить 90-річчя. До ювілейної дати компанія випускає лімітовану партію техніки з 90 іменних зернозбиральних комбайнів сімейств TORUM, ACROS, RSM 161 і тракторів RSM серії 2000.

Машина назвали на честь людей, які внесли помітний вклад у розвиток виробництва і країни. Це першобудівники Ростсельмашу, герої Великої Вітчизняної війни, герої праці, керівники промислового підприємства, а також співробітники, відомі в наукових, культурних і спортивних колах.

- Ростсельмаш пишається своєю історією і людьми, які її створюють. Проект «90 героїв. 90 машин. 90 років » - це подяка сьогоднішнього колективу попереднім поколінням, - сказав директор департаменту маркетингу Максим Нахаба. - Ми будемо стежити за долею кожного комбайна і трактора з лімітованої партії. Впевнені, що робота цієї техніки багато років буде гідно нести на своїх бортах імена наших героїв.

29 квітня, Ростсельмаш урочисто проводив перші 19 іменних комбайнів і тракторів. Колектив присвятив їх випуск механізаторам, які ставили всесоюзні рекорди на комбайнах Ростсельмаш, і співробітникам компанії, які цю техніку створювали. У найближчі дні лімітована партія техніки Ростсільмаш буде відправлена в регіони і передана клієнтам.

Джерело інформації

Рекламодавці останнього номеру