Кабмін дозволив продаж запчастин для сільгосптехніки під час карантину

3 квітня 2020

Рішенням уряду внесено зміни до постанови КМУ №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», які розширюють перелік дозволеної під час карантину господарської діяльності, повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Під час карантину дозволено продаж запчастин для транспортних засобів, в тому числі для тракторів та іншої с/г техніки. Також аграріям дозволили продавати добовий молодняк свійської птиці.

Крім того, Уряд надав низку рекомендацій для бізнесу, які сприятимуть зменшенню черг і скупчень відвідувачів у магазинах та забезпечать виконання запроваджених протиепідемічних заходів.

«Ми працюємо над тим, щоб в умовах карантину забезпечити оптимальне функціонування ключових для країни галузей. Прийняті зміни пом’якшують умови ведення бізнесу, активізують аграрні компанії для проведення весняної посівної кампанії, спрощують доступ населення до фінансових ресурсів та посилюють виконання запроваджених протиепідемічних заходів», — зауважив Ігор Петрашко, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Рекламодавці останнього номеру