КОМПАНІЯ ТОВ «ЛАЙФБУД» – Є ОФІЦІЙНИМ ДИЛЕРОМ В УКРАЇНІ ФІРМИ АRAJ-REALIZACJE

Багаторічний досвід компанії Аraj­Realizacje підтверджується успішним застосуванням обладнання по всьому світу. Якість обладнання дозволяє ефективно й економно вести сільськогосподарську діяльність.

Наші спеціалісти з радістю проконсультують і дадуть пораду по будь­якому питанню з підбором обладнання для повноцінної роботи елеватора, зерносушильних та зернозберігаючих комплексів. Також можливо отримати консультацію про вибір оптимального варіанту з представленого обладнання.

ТОВ «ЛАЙФБУД» забезпечує всі процеси, що пов'язані з доставкою, монтажем, експлуатацією та обслуговуванням комплексів для обробки й зберігання зернових культур.

Проектування елеваторів – важливий процес. Він повинен проходити в декілька етапів. Основними показниками є якість та ціна. Наша компанія пропонує оптимальне співвідношення. Вартість будівництва елеватора в нас прийнятна й ринкова. Вас влаштують наші умови. Будівництво зернових елеваторів проводиться професіоналами. Ви отримаєте європейську якість. Будівництво нового елеватора виконується у суворо визначені строки. Їх ми обговорюємо індивідуально з кожним клієнтом. Для будівництва елеватора задіються новітні технології, що використовують у країнах ЄС. Для споживачів нашої та інших країн зерно повинно відповідати всім стандартам. Для цього замовляйте будівництво елеваторів під ключ.

ТОВ «ЛАЙФБУД» – надійний партнер для українців. Обирайте нас й отримаєте надсучасні надійні комплекси зі зберігання зерна. Ми пропонуємо якісне будівництво елеваторів. Ми консультуємо наших клієнтів безкоштовно. Фахівець надасть поради щодо користування та проектування елеваторів. Ми допоможемо на кожному етапі.

Продаючи та монтуючи зернові елеватори й зернокомплекси, «ЛАЙФБУД» надає гарантійні зобов'язання строком на 12 місяців. Протягом цього часу замовник може отримати всю необхідну допомогу від сервісної служби компанії.

Наші фахівці готові в найкоротші терміни:

 • надати відповідь на питання, які виникають;
 • надати рекомендації щодо усунення наявних проблем;
 • швидко підібрати необхідний комплект запасних частин, витратних матеріалів для зерносушарки;
 • здійснити оперативний ремонт техніки, що вийшла з ладу.

У рамках післягарантійного обслуговування партнери отримують ті ж самі послуги. Єдина відмінність – вони надаються платно. Їх вартість розраховується індивідуально.

Наша країна, як жодна інша, потребує заміни застарілого обладнання для переробки та зберігання великих обсягів зерна. Для цього потрібно провести монтаж зерносушарок! Ціна на такі послуги в нас доступна.

Існують кілька варіантів монтажу:

 • своїми силами за інструкцією;
 • своїми силами з шефмонтажем;
 • підрядником з шефмонтажем;
 • досвідченим дилером.

Кожен випадок має право на життя, але треба зіставити ризики та доцільність і кількість витрат. Своїм клієнтам ми радимо купувати сушарки, монтаж та сервісне обслуговування разом в одному місці. Це не коштуватиме помітно більше, а подекуди й дешевше. Вартість визначається у кожному конкретному випадку.

Перед початком робіт виконують:

 • фундамент у відповідності до проекту;
 • підготовчі роботи з встановлення опори;
 • будівництво приміщень під різні призначення.

Якщо ви плануєте придбати нове зерносховище, монтаж його теж замовляйте в нас. ТОВ «ЛАЙФБУД» пропонує найкращі умови. Далеко не всі компанії можуть надати справжній сервіс, що пов’язано з їх недостатнім досвідом. Тому доцільніше звертатися до найкращих!

Від грамотного введення обладнання в експлуатацію залежить багато чого: термін його служби, стабільність роботи та якість кінцевого продукту. Даний процес слід довіряти виключно професіоналам своєї справи.

«ЛАЙФБУД» пропонує своїм клієнтам послугу монтажу зерносушильного обладнання «під ключ», завершальним етапом якого є введення в експлуатацію. В рамках нього фахівці компанії проводять:

 • обкатку обладнання;
 • перевірку працездатності всіх вузлів;
 • пуско­налагоджувальні роботи при всіх можливих навантаженнях.

Усі заходи здійснюються за заздалегідь встановленим планом відповідно до розробленої проектної документації, діючих норм, правил і стандартів українського законодавства.

Крім того, інженери «ЛАЙФБУД» проводять детальне навчання співробітників підприємства замовника, в ході якого знайомлять працівників із усіма основними технологічними процесами, пояснюють тонкощі технічного обслуговування й ремонту. Таким чином, після введення обладнання в експлуатацію фахівці клієнта повністю готові до ефективної і результативної роботи.

Ми пропонуємо найякісніше обладнання з виготовленого в Європі:

Зерносховища місткістю: від 100 до 16 000 т.Зерносховища з плоским дном призначені для довгострокового складування зернових культур, ріпаку, кукурудзи, бобових рослин та інших сипких матеріалів.

Зерносушарки безперервної дії, енергоекономні, продуктивність: від 7,5 до 197 т/год. для пшениці при сушінні від 19% до 15%.

Ланцюгові транспортери TPA. Продуктивність від 30 до 335 т/год. для пшениці щільністю 750 кг/м3. Ланцюгові транспортери TPA призначені для транспортування зерна, грануляту, насіння, біомаси та інших сипких матеріалів. Застосовуються в технологічних лініях складських баз, на комбікормових заводах, млинокомбінатах, складах біомаси і на олійно­жирових комбінатах.

Норії PKA. Продуктивність від 20 до 300 т/год. для пшениці щільністю 750 кг/м3. Норії типу PKA призначені для вертикального транспортування зерна, грануляту, насіння, біомас і інших сипких матеріалів. Застосовуються в технологічних лініях транспортування зернових на складських базах, комбікормових заводах, складах біомас, олійно­жирових комбінатах тощо.

Машини для очищення зерна призначені для сортування зерна за різними ознаками: аеродинамічних властивостях насіння й домішок; розмірами зерен – товщині, ширині й довжині; шорсткості поверхні насіння; формі; щільності тощо. Зерноочисна машина з барабанними ситами CZB продуктивністю від 20 до 240 т/год. для пшениці вологістю 15%. Також зерноочисні машини BS 20 і BS 50.

Ще пропонуємо різноманітне допоміжне обладнання: естакади, підпори, зачисні обігові шнеки в зерносховища, термометрія, датчики наповнення ємностей, датчики руху зерна, труби та технологічні з'єднання, площадки обслуговування та багато іншого.

В Україні обладнання Аraj­Realizacje, що побудоване також і за участю ТОВ «ЛАЙФБУД», успішно використовується з 1996 року, чим підтверджує свою успішність.

Рекламодавці останнього номеру