Компанія з Нової Зеландії об'єднала алкоголь і молоко

31 липня 2019

У нинішньому році на ринку Нової Зеландії з'явився незвичайний продукт. Компанія White Sheep Co. випустила новий алкогольний напій, націлений на туристичний ринок. Це джин з додаванням дистильованого овечого молока. Назву і дизайн упаковки створили в місцевій студії Curious.

Даний напій був створений у рамках загальнодержавного пошуку національного напою. Не секрет, що Нова Зеландія славиться в усьому світі не тільки найбільшим поголів'ям овець, а й своїми елітними винами та високоякісним пивом. Однак поки що не існувало такого продукту, який би туристи масово везли б у свої країни в якості новозеландського сувеніра.

І тоді співробітники компанії «White Sheep Co.» прийняли рішення створити такий напій, який міг би стати візитною карткою їхньої батьківщини. Так з'явився джин з овечим молоком, рецептура якого тримається в секреті.

Дизайн упаковки передає особливість складу джина. Папір етикетки нагадує в'язане полотно, на якому вишиті вівці й пучки трави. Спокійна, практично монохромна колірна гамма надає продукту настрій стриманої преміальності.

Джерело інформації

Рекламодавці останнього номеру