На виставці «Агро-2019» презентували найпотужніший у світі комбайн Fendt IDEAL.

7 червня 2019

Це перша у Східній Європі презентація «ідеального» комбайна , якому за оцінками фахівців, за рівнем інноваційності немає аналогів на світовому ринку. В Україну прибуло кілька зразків цієї моделі, котрі з початком жнив візьмуть участь у демо-турах, під час яких продемонструють найкращі свої якості та спробують свої сили на українських ланах.

Розробники акцентували увагу на продуктивності, якості обмолоту, абсолютній надійності, простоті систем управління. Машина обладнана унікальною сенсорною технологією, яка дає змогу оптимально налаштувати її на потрібний режим роботи. До лінійки входять моделі 7-го, 8-го і 9-го класів потужності, тобто пропонується три варіанти: 451, 538 та 647 к.с. Fendt IDEAL 9 и Fendt IDEAL 8 комплектуються високопотужними двигунами MAN, а Fendt IDEAL 7 – силовим агрегатом AGCO Power.

Машина оснащена унікальною системою обмолоту та сепарації Helix і ротором, який має найбільшу на ринку довжину 4,85 м і діаметр 600 мм, що збільшує пропускну здатність, швидкість і якість обмолоту культур. У комбайні використовується молотарка Dual Helix з двома роторами. Бітери і пальці розташовані навколо ротора у вигляді спіралі. Вся система споживає значно менше енергії та суттєво збільшує продуктивність машини. Окрім того, вона відрізняється простотою регулювання у відповідності з різними умовами збирання врожаю. Агроном стоячи на краю поля, чи сидячи в кабінеті може спостерігати за всіма параметрами роботи комбайна. Рівень втрат зерна мінімальний – близько 1%.

Машина комплектується найбільшим на ринку зернозбиральних комбайнів зерновим бункером ємністю - 17 100 літрів, швидкість вивантаження - 210 л / с, тобто бункер вивантажується за 1,21 хв.

«На виставці АГРО-2019 ми вперше презентуємо комбайн IDEAL. Це абсолютно новий комбайн розроблений з нуля, який в Україні представлений моделлю 8Т. Ця машина потужністю 550 к.с. з концепцією двохроторного комбайна, який на даний момент є найбільш унікальним комбайном на ринку», — розповів, під час презентації, менеджер з розвитку бізнесу Fendt корпорації AGCO Олексій Копилов.

«Комбайн Fendt IDEAL це високопродуктивні машини, тому ми орієнтуємося на господарства, що планують мати великі об’єми зерна. Це машина для тих професійних господарств, які хочуть максимально швидко й ефективно збирати врожай на своїх полях. В Україні буде проведено тур цього комбайна на збиранні пшениці, кукурудзи і соняшнику. Ми хочемо побачити результати роботи даної машини в українських реаліях », — підкреслив директор з маркетингу AGCO в Східній Європі Антон Костирко.

Рекламодавці останнього номеру