Насіннєвий комплекс Corteva Agriscience в Україні збільшив виробництво насіння

17 квітня 2020

Насіннєвий комплекс міжнародної науково-дослідницької сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience ТОВ «Стасі Насіння» успішно завершив виробничий сезон, виготовивши понад 800 тисяч посівних одиниць насіння кукурудзи та соняшнику для сезону 2020 року.

Потужності комплексу, в який інвестовано вже понад $56 млн та який на сьогоднішній день забезпечує роботою більше 300 постійних та сезонних співробітників, гарантують повний цикл виробництва високоякісних гібридів брендів Pioneer® та Brevant™ seeds.

Українське виробництво дозволяє покривати більше ніж 60% попиту українських сільгоспвиробників на насіння преміальної генетики Corteva Agriscience. Решту 40% компанія імпортує зі своїх виробничих потужностей, що розміщені в Австрії, Угорщині, Румунії, Туреччині та США.

Всього з моменту відкриття потужностей у 2013 році було виготовлено більше 3,5 млн посівних одиниць насіння. Corteva Agriscience планує продовжувати нарощувати річні потужності протягом наступних 4−5 років і поступово збільшувати їх на 30%. Для виробництва в Україні комплекс співпрацює з понад 30 фермерськими господарствами, розташованими в Херсонській, Запорізькій, Черкаській, Полтавській, Київській, Житомирській та Сумській областях.

Насіннєвий комплекс відповідає найвищим міжнародним стандартам та всім вимогам українського законодавства щодо дотримання умов праці, техніки безпеки та екологічних нормативів. Виробництво сертифіковано за міжнародним стандартом поводження з пестицидами ESTA, а також має впроваджену систему менеджменту якості. Професійна команда співробітників забезпечує постійну присутність у полі та контроль на виробництві. Посівний матеріал проходить перевірку якості лабораторіями Corteva в Україні, Франції, Австрії та Чилі.

З 2019 року на насіннєвому комплексі здійснюється комплексна преміальна обробка насіння бренду LumiGEN® для насіння бренду Pioneer®. Ця технологія забезпечує кращий в галузі стійкий захист від шкідників та хвороб протягом критичного періоду зростання культур та має низький вплив на навколишнє середовище. На виробництві також відбувається пакування насіння ріпаку бренду Brevant™ seeds за інноваційною технологією EasyOpen.

Крім того, усе насіння брендів Pioneer® та Brevant™ seeds упаковується в мішки з нанесенням спеціальної голограми — унікальної системи захисту від підробок IZON®. Комплекс активно підтримує місцеву спільноту с. Стасі та з моменту свого заснування вже спрямував 3,2 млн грн задля покращення інфраструктури, сфери медицини, освіти та соціального життя громади.

«Насіннєвий комплекс Cortevaв Україні має найсучасніше обладнання та є одним з найновіших насіннєвих виробництв компанії в світі, що дозволяє забезпечувати високу якість і доступність посівного матеріалу українським аграріям. Завдяки інноваційним підходам і технологіям та багатому досвіду ми допомагаємо українським фермерам отримувати максимум від своєї праці та водночас створюємо необхідні умови для прогресивного розвитку виробництва в Україні», — зазначив Олексій Турчинов, керівник виробничого комплексу Corteva Agriscience.

Рекламодавці останнього номеру