Підприємства холдингу МХП серед 200 найбільших платників податків України

11 квітня 2019

Три підприємства агропромислового холдингу МХП увійшли до переліку найбільших платників податків України ТОП-200 за підсумками 2018 року. Про це повідомляє журнал «Вісник. Рейтинг», що виходить за підтримки Державної фіскальної служби України.

mxp

Так, 163 позиція рейтингу - ПрАТ «Зернопродукт МХП», яке спеціалізується на вирощуванні зернових, бобових і олійних культур, за підсумками 2018 року сплатило 292,4 млн. грн. податків, що на 14,6% більше цих показників у 2017 році.

181 позицію рейтингу найбільших платників податків країни зайняло ТОВ «Вінницька птахофабрика». Це одна з найбільших птахофабрик в Європі, яка за підсумками 2018 року сплатила 268,1 млн. грн. податків. І третім підприємством Групи, яке перебуває на 191 місті рейтингу, став «Миронівський хлібопродукт».

Згідно з даними Державної фіскальної служби України, підприємства з переліку 200 найбільших платників податків забезпечили в 2018 році 45% всіх податкових надходжень до бюджетів різного рівня.

Як повідомлялося раніше, понад 30 підприємств, що входять до Групи МХП, за підсумками 2018 року збільшили сплату податків і зборів без урахування ПДВ на 48% - до 3,2 млрд. грн. Близько третини цих коштів - 1,12 млрд. грн. - надійшли в розпорядження місцевих і об'єднаних громад, а також в районні бюджети у вигляді податку на доходи фізосіб в 14 регіонах присутності МХП, що свідчить про високу роль холдингу як важливого партнера соціально-економічного розвитку регіонів України.

МХП - вертикально інтегрований лідер української аграрної індустрії з європейським акціонерним капіталом і зарубіжними виробничими активами, який займає провідні позиції в галузях птахівництва, м'ясопереробки і тваринництва. Холдинг володіє впізнаваними брендами, які займають лідерські позиції: «Наша Ряба», «Qualiko», «Легко!», «Бащинський», «Ukrainian Chicken».

Продукція МХП відповідає міжнародним стандартам якості харчових продуктів FSSC 22000, ISO 22000 та BRC Food і поставляється на ринки понад 80 країн світу.

МХП - один з найбільших національних роботодавців, який об'єднує понад 28 тисяч співробітників і активно реалізує проекти в сфері корпоративної і соціальної відповідальності. За підсумками 2018 року МХП інвестував в розвиток соціальних та інфраструктурних проектів для розвитку громад та територій понад 200 млн. грн.

Рекламодавці останнього номеру