Підписано угоду про співпрацю між Асоціацією «Укрмашбуд» та італійською федерацією виробників с.г. техніки «FederUnacoma»

16 жовтня 2019

Делегація керівників українських підприємств сільгоспмашинобудування та агропідприємств на чолі з Віце-президентом УСПП, Головою Ради Асоціації "Укрмашбуд" – Володимиром Саченком, відвідала шосту міжнародну виставку сільськогосподарської техніки та тваринництва «AGRILEVANTE-2019», яка проходила в Італії м. Барі з 10 по 13 жовтня 2019 р.

Поїздка відбулась за підтримки Посольства Італії в Україні, Агентства зовнішньої торгівлі Італії (ITA) у співпраці з італійською федерацією виробників сільськогосподарських машин «FederUNACOMA».

Під час відвідування виставки українська делегація ознайомилася з представленими зразками техніки, обладнання, тваринами та провела двосторонні переговори з представниками італійських компаній.

Віце-президентом УСПП, Головою Ради Асоціації «Укрмашбуд» Володимиром Саченком було проведено переговори з Президентом Італійської федерації виробників сільськогосподарської техніки «FederUnacoma» - Alessandro Malavolti.

За результатами переговорів було підписано угоду про співпрацю між Асоціацією «Укрмашбуд» та італійською федерацією виробників сільськогосподарської техніки «FederUnacoma».

Ознайомитися з Угодою

«AGRILEVANTE-2019» найбільший аграрний форум півдня Італії. За даними організаторів цього року на заході свою техніку і обладнання представили 350 компаній. На виставці працювали делегації з 40 країн світу. В рамках заходу відбулося 55 нарад і конференцій. За час роботи виставку відвідало 80200 фахівців серед яких 3600 іноземців з 60 країн світу.

Рекламодавці останнього номеру