У травні аграріям виплатять заборгованість по держпідтримці за минулий рік

24 квітня 2020

Уряд у травні 2020 року може виплатити заборговану держпідтримку у 2019 році, зокрема за напрямком компенсації купівлі сільгосптехніки.

Про це заявив Тарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки та сільського господарства, під час третього Агрополітичного форуму «Державна підтримка аграрного сектору 2020».

«Уже в травні ми матимемо змогу виплачувати 25% компенсації за придбання вітчизняної агротехніки у жовтні-листопаді 2019 року. Ми очікуємо затвердження паспорта. Наразі недоплата становить 563 млн грн», — повідомив Висоцький.

За його словами, також заплановані обговорення з Міністерством фінансів, щодо напрямків по постанові №106 , а саме про виплати на гектар і за кредитами.

«Наша позиція така, що ці кошти треба зберегти й реалізувати і виплатити ці кошти. А саме за 3 напрямами: новостворені фермерські господарства, фермерські господарства, які вже діють, і за кредитами. Найближчим часом ми повідомимо результат і постраємося, щоб кошти були отримані», — сказав Тарас Висоцький.

Рекламодавці останнього номеру