Україна на виставці Agritechnica-2019 (+відео)

19 листопада 2019

З 10 по 16 листопада в Ганновері (Німеччина) пройшла чергова виставка сільськогосподарського машинобудування та аграрних технологій Agritechnica-2019. Традиційно виставка вважається головним майданчиком, де можна ознайомитися з усіма світовими трендами та найновішими технологіями в галузі сільгосптехніки.

На цьогорічній виставці Україну офіційно представили 32 компанії. Це найбільший український «десант» за всю історію існування виставки, майже вдвічі більше від рекорду що був встановлений 2017 року, тоді у цій виставці брало участь 17 українських компаній.

Така тенденція радує і надихає. Вона свідчить, що наші виробники вже «доросли» до того рівня якості, коли вже не соромно перед європейцями за криві зварні шви й погане фарбування. Пригадаймо лиш українські виставки 20 і більше років тому, що проходили в Чубинському та ВДНГ. На українську техніку сором було дивитися: «соплива» зварка, фарба покладена на ржавий метал, не захищені ізоляцією клеми електропроводки. Бувало, щоб приховати дефекти, техніку підфарбовували безпосередньо на виставці, разом із шинами та асфальтом, на якому вона стояла. Але, здається, це вже в минулому. Сьогодні наша техніка від провідних українських виробників: «Завод Кобзаренка», «Агрокалина», «Богуславська сільгосптехніка», «Лозівські машини», «Оріхівсільмаш» та інші гідно представлена на головній агровиставці світу в одному ряду з іменитими брендами і принаймні зовнішнім виглядом їм уже не поступається.

Докладніше про участь українських виробників у виставці Agritechnica-2019 читайте на сторінках нашого журналу (№6-2019), що вийде друком 10 грудня 2019 року.

Рекламодавці останнього номеру