"Укрзалізниця" не підвищуватиме ставку плати за власні вагони

29 квітня 2020

Тарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, на своїй сторінці у Facebook написав, що АТ "Укрзалізниця" не підвищуватиме ставку плати за власні вагони при здійсненні перевезень завантажених та порожніх контейнерів.

Також у компанії зменшено поріг по кількості вагонів для підписання договору довгострокової оренди з 500 вагонів до 200 вагонів для пілотного проєкту. Укрзалізниця зацікавлена у збільшенні сегменту довгострокових контрактів до 50% всього парку рухомого складу.

Нагадаємо, що АТ "Укрзалізниця" від 2 квітня 2020 року затверджено зміни до порядку проведення рейтинг-аналізу діяльності вантажних станцій. Новим порядком передбачено збільшення експериментальної групи малодіяльних станцій з 10% до 30%.

"Експериментальна група - це станції, які тимчасово (до проведення наступної оцінки) виключаються із попереднього переліку малодіяльних станцій та які за результатами рейтингової оцінки одержали максимальний загальний бал. За попередніми розрахунками, перелік малодіяльних станцій буде зменшено на 77 станцій", - пояснив заступник міністра.

Рекламодавці останнього номеру