Укрзалізниця відклала введення в дію нового договору на перевезення вантажів

21 травня 2020

В «Укрзалізниці» не встигли доробити новий договір на перевезення вантажів, тому введення його в дію з 1 червня не відбудеться. Про це заявив член правління «Укрзалізниці» Роман Веприцький.

Під час круглого столу «Укрзалізниці» з бізнесом Веприцький повідомив, зокрема, що договір в даний час проходить процедуру погодження та затвердження департаментами УЗ.

«Хочу, щоб ви зрозуміли, що ми будемо робити далі. Всі ці зауваження від бізнесу – ми їх врахували, але по-своєму, як ми це бачили. Тому зараз ми договір готуємо до утвердження у нас, з подальшою публікацією. Так давайте відпрацюємо це з кожним ще раз, за ​​зауваженнями і як ми їх врегулювали. Головним завданням є те, щоб ринок не відчув економічного додаткового навантаження», – заявив він.

Директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев додав, що договір не буде введений в дію 1 червня, так як необхідно 30 днів після моменту публікації в новій редакції. При цьому він зазначив, що новий договір не може задовольнити всіх, але в «Укрзалізниці» відкриті для нових зауважень з першого дня опублікування.

Новий термін введення в дію на нараді не називався.

Рекламодавці останнього номеру