В Україні створена громадська спілка «Асоціація Елеваторів України»

27 серпня 2019

В Україні почала роботу громадська спілка «Асоціація Елеваторів України», про це повідомила прес-служба спілки.
Співзасновниками нової галузевої організації та першими її членами стали такі відомі компанії, як Корюківський елеватор, ПП «Лубнимаш», Білозаводський елеватор та інші спеціалісти галузі. Головою спілки обрано екс-генерального директора ДПЗКУ Олександра Лавринчука.

Головною метою створення «Асоціації Елеваторів України» є об’єднання вітчизняних підприємств галузі зберігання зерна і відстоювання їх інтересів на рівні держави, а також сприяння розвитку ділової співпраці між елеваторами і поклажодавцями та поліпшення інвестиційного клімату для їх розвитку.

«Останнім часом елеваторний бізнес дуже активно розвивається і, як будь-який бізнес, на шляху розвитку стикається із низкою проблемних питань як на державному, так і на місцевому і внутрішньогосподарському рівнях. Ці проблеми пов’язані як з законодавством, так і логістикою, діями «Укрзалізниці», регламентом роботи підприємств зі зберігання зерна, гармонізацією галузевих стандартів та багатьма іншими питаннями, які потребують свого вирішення. Але окреме підприємство не в змозі самотужки розв’язати всі ці питання, тому створення асоціації стало необхідністю», - зазначив О. Лавринчук.

«Крім того, оскільки підприємства зернозаготівельної галузі та сільгоспвиробники стикаються з великою кількістю технічних та законодавчих питань при будівництві та експлуатації елеватора, «Асоціація Елеваторів України» також буде свого роду інформаційно-практичним хабом для взаємної підтримки і допомоги її членам та, з рештою, всім учасникам ринку. Ми повністю відкриті для пропозицій та запрошуємо нових членів приєднатися до спілки», - підкреслив О.Лавринчук

Детальніша інформація про спілку «Асоціація Елеваторів України» та основні напрямки її діяльності наведені на офіційному сайті: http://www.ukrelevators.org.

Рекламодавці останнього номеру