Верховна Рада прийняла законопроект про податкові пільги для інвесторів

5 березня 2021
Верховна Рада прийняла законопроект про податкові пільги для інвесторів

Верховна Рада у другому читанні ухвалила законопроекти, подані Президентом Володимиром Зеленським. У тому числі законопроекти №3761 і №3762 про податкові та митні пільги інвесторам для реалізації проектів з великими інвестиціями.

За законопроект №3761 у другому читанні проголосували 246 народних депутатів.

У пояснювальній записці до документа наголошується, що він розроблений з метою стимулювання залучення в економіку України стратегічних інвесторів і підвищення інвестиційної привабливості, а також зростання конкурентоспроможності економіки України шляхом запровадження державної підтримки великих інвестиційних проектів. Закон пропонує тимчасово, до 1 січня 2035 року надати податкові пільги для інвесторів зі значними інвестиціями, які є стороною спеціального інвестиційного договору.

За законопроект №3762 у другому читанні проголосувало 256 народних депутатів. Даним законопроектом пропонується встановити, що до 1 січня 2035 року звільняється від оподаткування ввізним митом устаткування, що ввозиться на територію України при реалізації інвестиційного проекту зі значними інвестиціями.

Рекламодавці останнього номеру