WARRIOR – тому що ви заслуговуєте кращого!

Компанія Warrior MFG – виробник обладнання найвищої якості для зернової промисловості з самого серця Сполучених Штатів Америки – освоює Український ринок!

Компанія Warrior MFG, LLC була заснована в невеликому містечку Редвуд Фоллс, штат Міннесота у 1978 році, почавши свій шлях з виробництва металевих конструкцій для потреб сільського господарства. Сьогодні, компанія володіє сучасними виробничими потужностями, серед яких – завод з виробництва транспортного обладнання, що знаходиться в місті Омаха, штат Небраска, а також потужний завод із виробництва промислових металоконструкцій і бункерних ваг, м. Хатчінсон, штат Міннесота.

З 1978­го року і до сьогодення пріоритетом компанії у роботі над проектами завжди було, перш за все, розуміння потреб замовника й бажання втілити в реальність найсміливіші проектні рішення з точки зору транспортування зерна. Досвід, яким володіє інженерний і виконавчий склад компанії Warrior (деякі зі співробітників пропрацювали в зерновій промисловості понад 40 років) дозволяє реалізовувати проекти як з невеликою продуктивністю транспортного обладнання (100 тонн на годину), так і промислові об'єкти – зернові термінали з транспортним обладнанням продуктивністю 1500 тонн на годину і більше. За роки практики ми навчилися будувати обладнання, яке незалежно від розмірів здатне витримувати високі робочі навантаження й відповідати всім вимогам щодо якості компонентів і комплектуючих.

Норії Warrior мають самонесучу конструкцію й повністю оброблені методом гарячого оцинкування, що надовго захищає метал від корозії. Ми віримо, що простота у використанні обладнання важлива так само, як і його надійність, тому норії мають збільшений хід натяжної станції з позначками натягу, інспекційні люки в головній секції та зачисні люки башмаку для швидкого і комфортного сервісу. Надійність роботи забезпечують опорні підшипники з найсучаснішою системою захоплення вала Grip Tight, а також уретанова футеровка в місцях максимального зносу. Оптимальні зазори між стінками коробів, поліетиленові ковші, більше простору в головній секції для якісного вивантаження зерна, датчики безпеки й вибухо­розрядна панель – усе це ми пропонуємо вже у стандартній комплектації задля безпечного використання обладнання. Великий вибір опційного обладнання здатний задовольнити нестандартні вимоги щодо вертикального транспортування зерна.

Те ж саме ми можемо сказати й про горизонтальне транспортування. Для цієї мети ми пропонуємо ланцюгові та стрічкові конвеєри різних варіацій і конфігурацій. Привідна й натяжна секції ланцюгового конвеєра, як і норія, оброблені методом гарячого оцинкування, ущільнення валів поліетиленовими пластинами щільної посадки забезпечують максимально доступну пилоізоляцію. Відсутність болтових з'єднань у потоці продукту й посилений зварний ланцюг із поліетиленовими скребками забезпечують дбайливе, але в той же час надійне транспортування при збереженні якості продукту, а для особливо ретельної зачистки ми пропонуємо самозачисну варіацію ланцюгового конвеєра, де форма днища повторює форму скребків.

Але ще більш дбайливо продукт можна транспортувати за допомогою стрічкових конвеєрів. Warrior виробляє стрічкові конвеєри закритого типу і, за традицією, ми використовуємо гаряче оцинкування. Дизайн завантажувальних лотків дозволяє «укладати» продукт на стрічку оптимальним чином, мінімізуючи просипання, а система самозачистки на хвостовому барабані допомагає уникнути накопичення продукту в хвостовій секції. Warrior пропонує дві модифікації стрічкового конвеєра: з котушками – продуктивністю до від 100 до 1000 тонн на годину, та з трьома незалежними роликами – продуктивністю від 500 до 3000 тонн на годину. Обидві модифікації мають повністю закритий дизайн, що оберігає транспортований продукт від опадів і забезпечує додаткову ізоляцію від пилу. З доступних опцій можна виділити різні варіанти футеровок, приводів, можливість установки проміжних вивантажувачів, двоходову головну секцію та багато іншого – усе це, переконані в Warrior, дозволить Вам підібрати конвеєр, що максимально відповідає вашим вимогам.

У кінці 2016 року в м. Харків відкрилося офіційне представництво компанії Warrior MFG LLC. За час роботи в Україні було реалізовано два проекти – елеватор компанії «Вектор Ойл» у Вінницькій області та елеватор компанії «Кернел» у м. Ніжин Чернігівської області, який стане флагманом компанії й одним із найпотужніших в Україні з приймання та відвантаження зерна. Також компанія Warrior MFG працює над великою кількістю майбутніх проектів як в Україні, так і в чорноморському регіоні в цілому.

Warrior запевняють, що дуже добре розуміють виклики, які стоять перед світовими і українськими аграріями й готові запропонувати рішення в галузі транспортування зернових на найвищому рівні. Наш досвід у зерновій промисловості дає можливість виробляти обладнання, що відповідає всім сучасним вимогам при будівництві як переробного заводу, так і елеватора або зернового терміналу і ми цінуємо кожну можливість змінити АПК України на краще.

Валерій НОХРІН, представник Warrior MFG в Україні

Рекламодавці останнього номеру