«Завод Кобзаренка» в Парижі на виставці SIMA-2019

Понад 2000 компаній брали участь у цьогорічній виставці Sima, що проходила з 24 по 28 лютого в Парижі. Україну представляли близько 10 компаній, серед яких вже постійний учасник цієї виставки ­ ТОВ «Завод Кобзаренка».

На стенді у Парижі український виробник представив три агрегати – перевантажувальний бункер накопичувач ПБН-­20, напівпричіп ТЗП­-27 «Атлант» та самонавантажувальний тюковоз ПТ-­16 Квадро.

Перевантажувальний бункер­накопичувач досить відомий на ринку і вже встиг завоювати популярність у споживача. Так, лише протягом 2018 року було реалізовано 500 бункерів, які ефективно працюють на полях України та всієї Європи!

На сьогодні ТОВ «Завод Кобзаренко» серійно виготовляє 9 моделей бункерів, з об’ємом кузова від 9 до 50 кубів. Доречи, ПБН-­50 не має аналогів на території колишнього СНД.

Інший агрегат, універсальний зсувний напівпричіп «Атлант» зі змінним заднім бортом, це фактично чотири причепа в одному: самоскидний причіп, перевантажувальний бункер­накопичувач, розкидач органічних добрив і перевантажувач буряків. Напівпричіп розвантажується методом зсуву, що дає змогу вивантажуватись у низьких приміщеннях. Інженерами підприємства розроблені 4 моделі ТЗП вантажопідйомністю 16, 19, 30 та 37 т.

Самозавантажувальний причіп­-тюковоз ПТ-­16 Квадро свої перші випробування пройшов у вересні 2018 року, та як засвідчила виставка у Франції – користується особливою увагою відвідувачів, адже якість нічим не гірша європейських аналогів, а ціна вдвічі менша!

Цей агрегат використовується для підбирання прямокутних тюків з поля, транспортування і складування їх в місці призначення. Вантажопідйомність платформи 11 т дозволяє одночасно перевозити до 18 тюків. Розвантаження тюковоза на рівній і твердій поверхні займає до 40 сек.

Результатами виставки поділився директор заводу, Анатолій Кобзаренко:

– За 5 днів виставки відбулися сотні переговорів, які свідчать про високий інтерес до нашої техніки. Ми отримали близько 30 замовлень безпосередньо на виставці і вже зараз техніка експортується до нових господарів.
Що цікаво, виставкові експонати, що приїхали на SIMA-­2019, були продані ще в дорозі!
Серед нових ринків збуту, відбулися попередні домовленості з аграріями Індії та Португалії.
Оцінюючи високу якість нашої техніки, близько 10 делегацій з різних країн виявили бажання приїхати в Україну та наживо побачити виробничі потужності «Заводу Кобзаренка»! Тому протягом березня­-квітня ми будемо зустрічати іноземних гостей та налагоджувати ділові стосунки.
Виставкою ми задоволені. Всі дні були дуже напруженими, на нашому стенді був справжній ажіотаж, щоденно з відвідувачами, крім перекладачів – працювали 6 менеджерів, було роздано понад 3000 каталогів.

Рекламодавці останнього номеру