Ізраїльський військовий дрон перетворили в сільськогосподарський (+відео)

2 квітня 2019
01d

Компанії Tactical Robotics і ADAMA представили версію безпілотного літального апарату Cormorant з вертикальними зльотом і посадкою, адаптовану для сільськогосподарського застосування. Апарат оснащений розпилювачами, що дозволяють йому обробляти поля пестицидами та іншими речовинами.

Застосування спеціалізованої літаючої техніки значно збільшує швидкість обробки, але обходиться дорожче, ніж розпилення за допомогою наземної техніки. В якості вирішення цієї проблеми деякі компанії, наприклад, DJI і Yamaha, пропонують використовувати набагато більш економічні дрони і вже випускають для цього спеціальні моделі.Ізраїльська компанія Tactical Robotics, яка розробила кілька років тому безпілотний «аеромул» Cormorant для перевезення поранених бійців з поля бою, представила сільськогосподарську версію цього апарата. Головна відмінність нової модифікації Cormorant від попередніх полягає в тому, що в кормовій частині апарату встановлені труби з форсунками розпилювачів пестицидів. Труби системи розпилення складаються, що дозволяє перевозити апарат навіть на невеликій вантажівці.

delt

Вантажопідйомність дрона становить понад 500 кілограмів або до 764 кілограмів з урахуванням палива. Як і основна версія Cormorant, сільськогосподарська модифікація літає завдяки двом пропелерам в носовій і кормовій частинах корпусу. Це дозволяє апарату здійснювати вертикальний зліт і посадку.

Під час тестів безпілотник здійснював прольоти на низькій швидкості над полями, а також включав розпилюючу систему. На відео з випробувань можна бачити, як апарат літає в автономному режимі за заданим оператором маршруту.Крім версії для перевезення поранених і сільськогосподарської модифікації фахівці Tactical Robotics працюють над створенням чотиримісної пасажирської версії апарату Cormorant, що отримала назву CityHawk. Апарат буде частково автоматизований - пілот буде віддавати команди на зліт, посадку і інші маневри, а за команди нижчого рівня: команди двигунів та інших компонентів буде відповідати бортовий комп'ютер.

Джерело інформації

01d
Хештеги
Рекламодавці останнього номеру