Сучасні агротехнології

Новий робот-вантажник Handle від Boston Dynamics (+відео)Новий робот-вантажник Handle від Boston Dynamics (+відео)
19 квітня 2019
Boston Dynamics — американська інженерна компанія, що працює в галузі робототехніки, представила свою нову розробку.
Детальніше…
Австралійські роботи-фермери (+відео)Австралійські роботи-фермери (+відео)
14 квітня 2019
Австралійські інженери готують до роботи на фермах двох незвичайних роботів. Вони не тільки спостерігають за розвитком рослин і вміють прополювати бур'яни, але навіть пасуть худобу, позбавляючи роботи пастухів і собак.
Детальніше…
У Каховці створили унікальну машину для чистки цибулі (+відео)У Каховці створили унікальну машину для чистки цибулі (+відео)
8 квітня 2019
«Каховський експериментальний механічний завод» розробив лінію машин для очищення цибулі від лушпиння.
Детальніше…
CLAAS відкрив новий випробувальний центрCLAAS відкрив новий випробувальний центр
8 квітня 2019
На головному підприємстві CLAAS в Харзевінкеле відбулася урочиста церемонія відкриття нового випробувального центру для тестування сільськогосподарської техніки. У проект було інвестовано 15 млн. євро, з яких 3,2 млн. євро виділено на закупівлю обладнання для проведення тестових випробувань нових машин.
Детальніше…
Космічні технології в аграрному секторі.Космічні технології в аграрному секторі.
3 квітня 2019
EOS презентує революційне рішення на основі поєднання штучного інтелекту та супутникових даних для моніторингу і аналітики стану земельних угідь.
Детальніше…
Ізраїльський військовий дрон перетворили в сільськогосподарський (+відео)Ізраїльський військовий дрон перетворили в сільськогосподарський (+відео)
2 квітня 2019
Компанії Tactical Robotics і ADAMA представили версію безпілотного літального апарату Cormorant з вертикальними зльотом і посадкою, адаптовану для сільськогосподарського застосування. Апарат оснащений розпилювачами, що дозволяють йому обробляти поля пестицидами та іншими речовинами.
Детальніше…
Рекламодавці останнього номеру