Сучасні агротехнології

Шовкопряди з генами павуків прядуть нитку в шість разів міцніше матеріалу бронежилетівШовкопряди з генами павуків прядуть нитку в шість разів міцніше матеріалу бронежилетів
8 жовтня 2023
Дослідники створили генетично модифікованих шовковичних хробаків, які плетуть міцні волокна павутини.
Детальніше…
Біологи вперше отримали «сало в пробірці»Біологи вперше отримали «сало в пробірці»
5 червня 2023
Описано новий метод вирощування жирових клітин і формування з них готового продукту, аналогічного жиру тваринного походження. Це дозволить доповнити штучне м’ясо штучними жирами.
Детальніше…
Вуглець з атмосфери можна видалити, накопичуючи його в біомасі рослинВуглець з атмосфери можна видалити, накопичуючи його в біомасі рослин
20 квітня 2023
Вуглецевої нейтральності, тобто балансу викидів і видалення вуглецю з атмосфери може виявитися недостатньо для стримування глобального потепління. Тож, варто подумати про видалення вуглецю, принаймі, до рівня доіндустріального світу.
Детальніше…
Антитіла тварин можуть захищати рослини від грибківАнтитіла тварин можуть захищати рослини від грибків
11 березня 2023
Група біотехнологів з Університету Східної Англії розробила новий спосіб підвищення стійкості рослин до хвороб. Вчені “дали” рослинам антитіла тварин. У своїй роботі група описує використання антитіл лами та альпаки для боротьби з певним типом грибка, який атакує рослини.
Детальніше…
Півмільйона бур’янів за годинуПівмільйона бур’янів за годину
10 лютого 2023
Робот SprayBox від Verdant Robotics може ідентифікувати і виполювати 500 000 рослин на годину, використовуючи при цьому на 95% менше хімічних засобів від бур’янів.
Детальніше…
Інженери придумали, як утримувати дрони в повітрі “вічно”Інженери придумали, як утримувати дрони в повітрі “вічно”
13 січня 2023
Китайські інженери придумали, як заряджати дрони, поки вони знаходяться в повітрі. Це означає, що їм не доведеться приземлятися.
Детальніше…
Рекламодавці останнього номеру