Точність – ввічливість королів

Основним пріоритетом GSI (США) є створення систем, що відрізняються продуктивністю, надійністю й відповідають найвищим виробничим стандартам галузі. На своїх заводах GSI пропонує комплексне устаткування повного циклу сільськогосподарських систем – прийому, обробки, сушіння, зберігання, транспортування та зважування всіх видів зернових та бобових культур.

Транспортне та вагове обладнання виробництва компанії GSI/IS можна побачити по всьому світу на зернових елеваторах, переробних підприємствах та портових терміналах.

Лінійка вагового обладнання торгової марки «InterSystems» була представлена в 1978 році. І до сьогодні обладнання забезпечує точність зважування сипких матеріалів. Простота установки, технічного обслуговування й експлуатації, довговічність, гнучкість і ефективність функціонування, – все це ретельно враховано під час розробки конструкції та дизайну кожного продукту, що виготовляється GSI/IS.

До кожного замовлення ми готові вносити зміни відповідно до Ваших вимог, враховуючи умови розміщення, тип продукту, особливості середовища, вимоги до обслуговування та очищення. Кожна система бункерних ваг InterSystems підбирається з урахуванням детального аналізу умовних робіт і застосування, завдяки чому забезпечуються найточніші результати зважування. Системи безперервного проточного зважування можуть застосовуватися практично для будь­яких матеріалів.

Обладнання пропонується в стандартних габаритних розмірах, від 20 т/год. до 2700 т/год., проте воно також може бути модифіковане під індивідуальне замовлення, з урахуванням особливостей умов застосування та доступного робочого простору. Ваги поставляються в частково складеному вигляді, й уже на етапі поставки повністю готові до встановлення на опорну раму/вежу. Подальший монтаж відбувається на об'єктах будівництва.

Контроль і управління процесами зважування – це комп'ютерні системи управління «MasterWeigh Infinity» і «MasterWeigh Infinity +», що додатково можуть забезпечуватися ПК інтерфейсом.

До особливостей наших систем зважування відносяться: конструкція з трьома датчиками навантаження, затвори сходового типу, а також платформи доступу і двері в ключових точках. Операції можуть виконуватися гідравлічними, пневматичними або електричними системами. До додаткового обладнання відносяться платформи обслуговування, контрольні гирі, системи автоматичного підйому, контрольні засувки, силове обладнання, а також вбудовані регулятори напруги.

Усі системи мають сертифікацію відповідності NTEP, пройшли попередню перевірку й оцінку відповідності державним стандартам і вимогам NIST (Національний Інститут Стандартів і Технологій).

Бункерні ваги GSI/IS також пройшли сертифікацію Мінекономрозвитку України в Національному науковому центрі «Інститут метрології». Таким чином, вони можуть використовуватися для зважування зерна на експорт.

Оскільки щодня Ваше обладнання переміщує, зважує, відвантажує та робить відбір проб з мільйонів тонн матеріалу – успішна робота залежить не лише від якості продукту, але й від надійності обладнання, що використовується для його транспортування та зважування.

Транспортні системи для переробки насипного матеріалу, пропоновані компанією GSI/IS – це швидкість та надійність, що відповідає вимогам замовників і збільшує їхній прибуток.

GSI/InterSystems – Перевірені та надійні рішення для зернової промисловості!

ЕКСПЛУАТАЦІЯ ВАГ

  1. Завантажувальна засувка відкривається й наповнює ваговій хопер, щоб визначити розмір зважування.
  2. Завантажувальна засувка закривається й записується вага брутто (+).
  3. Відкривається вивантажувальна засувка й продукти вивантажуються в нижній бункер.
  4. Вивантажувальна засувка закривається й записується вага тари (-). Вираховується й записується вага нетто.
  5. Цикли повторюються доти, доки не буде досягнена потрібна вага. У цей момент оператор вирішує перейти до «наступного» зважування або «закінчити».
Рекламодавці останнього номеру