Компанія LG представила вертикальну ферму для будинку

3 січня 2020

Компанія LG представила обладнання для домашньої вертикальної ферми. Column Garden являє собою шафу, яка дозволить вирощувати урожай зелені і овочів прямо у міській квартирі цілий рік.

Column Garden по висоті порівнянна з великим холодильником, однак удвічі ширше його. У ній знаходиться безліч відсіків, в яких підтримується відповідна температура, освітлення і вологість для швидкого вирощування різних овочів, трав і салатів. Усі режими в домашній вертикальній фермі настроюванні — користувач може за допомогою смартфона змінювати температуру, а також задавати різні алгоритми роботи, які дозволять змінювати температурний режим і освітлення в залежності від часу доби.

Згідно з повідомленням компанії, ферма дозволяє одночасно висадити 24 пакетики з насінням — це, на думку LG, дозволить забезпечити овочами сім’ю з чотирьох осіб. «У наші дні все більше і більше споживачів ведуть вегетаріанський та веганські спосіб життя. Ми пропонуємо споживачам можливість добре харчуватися і одночасно отримувати задоволення від вирощування власних продуктів», — говорить Ден Сонг, президент LG Electronics Home Appliance & Air Company Solution. Вартість вертикальної ферми для дому поки не розкривається — очікується, що вона буде представлена на виставці CES-2020 року, яка пройде з 7 по 10 січня.

Джерело інформації

Рекламодавці останнього номеру