Агроновини

Aggeek запустив навчальний курс “MONEY MAP — навігація по грошам” для аграріївAggeek запустив навчальний курс “MONEY MAP — навігація по грошам” для аграріїв
27 листопада 2023
Розпочався набір на живий онлайн-курс для сільгоспвиробників, які хочуть навчитися правильно залучити доступні можливості фінансування для свого господарства. Навчання розпочинається 11 грудня.
Детальніше…
ELVORTI: фокус на точне землеробствоELVORTI: фокус на точне землеробство
26 листопада 2023
Компанія ELVORTI взяла участь у виставці сільськогосподарської техніки Agritechnica 2023 і продемонструвала найсучасніші моделі сільськогосподарської техніки. Стенд ELVORTI користувався неабиякою популярністю серед аграріїв Німеччини, Данії, Австрії, Франції , Угорщини, Швеції та інших країн ЄС.
Детальніше…
Вже за тиждень аграрії зустрінуться на найбільшій агроконференції — OkAgroВже за тиждень аграрії зустрінуться на найбільшій агроконференції — OkAgro
24 листопада 2023
OkAgro — конференція на яку вже за традицією очікують ті, хто хоче на день опинитись серед прогресивних аграріїв та з користю для власного бізнесу. На ній зберуться більше 500 керівників та власників агропідприємств, а зі сцени виступлять 20 фермерів.
Детальніше…
ГК DroneUA завітала до Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУГК DroneUA завітала до Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ
23 листопада 2023
22 листопада 2023 року у м. Глухів (Сумська обл.) відбулася зустріч представників Міжнародної групи компаній DroneUA зі студентами та викладачами ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ». У рамках події представники DroneUA ознайомились із потужностями навчального закладу, провели фахову лекцію, а також практичну демонстрацію агродрона.
Детальніше…
Конференція на якій зустрічаються всі аграрії - ОкАгро 2023Конференція на якій зустрічаються всі аграрії - ОкАгро 2023
16 листопада 2023
30 листопада вчетверте зустрічаємось на бізнес-конференції OkAgro.
Це єдина в Україні конференція на якій керівники та власники аграрних підприємств діляться власним досвідом впровадження технологій, систематизації виробництва та бізнес-процесів.
Детальніше…
Agtech-компанія Agreena залучила до своєї програми з вуглецевого землеробства вже два мільйони гектарів Agtech-компанія Agreena залучила до своєї програми з вуглецевого землеробства вже два мільйони гектарів
16 листопада 2023
Agreena зареєструвала два мільйони гектарів землі європейських господарств, що за розміром еквівалентно Словенії.
Понад 1 000 фермерів у 17 країнах Європи приєдналися до вуглецевої програми AgreenaCarbon, перейшовши від традиційного сільського господарства до регенеративного землеробства.
Детальніше…
Рекламодавці останнього номеру