Агроновини

Дотації для новостворених фермерських господарств Дотації для новостворених фермерських господарств
19 квітня 2019
Завдяки державній підтримці від Уряду новостворене фермерське господарство може одноразово в період становлення отримати бюджетну субсидію у розмірі 3000 гривень на 1 гектар, але не більше 60 000 гривень на одне фермерське господарство для провадження сільськогосподарської діяльності.
Детальніше…
Компанія ТАС Агро збільшила площі під посів ярих культурКомпанія ТАС Агро збільшила площі під посів ярих культур
18 квітня 2019
Агрохолдинг «ТАС Агро» приступив до посіву ярих культур під урожай 2019 року. Під час весняної посівної кампанії Компанія засіє 56 тис. га, що майже на 3 тис. га більше, ніж у минулому році. Цьогоріч посівна стартувала пізніше запланованих термінів через прохолодну погоду. Інформує PR відділ агрохолдингу «ТАС Агро»
Детальніше…
Побито 15-річний рекорд виробництва вина в світіПобито 15-річний рекорд виробництва вина в світі
16 квітня 2019
У минулому році винороби всіх країн світу виробили 292,3 мільйона гектолітрів, або 39 мільярдів пляшок вина.
Детальніше…
Бразилія зібрала другий за обсягом врожай зернових в своїй історіїБразилія зібрала другий за обсягом врожай зернових в своїй історії
13 квітня 2019
Виробництво зернових та зернобобових культур в Бразилії в сезоні 2018/2019 виросло на 3,4% (7,7 млн. т) та склало 235,3 млн. т, що стало другим за обсягом показником за всю історію країни.
Детальніше…
 Відтепер у Мінагрополітики новий сучасний сайт Відтепер у Мінагрополітики новий сучасний сайт
12 квітня 2019
Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило тестову версію нового офіційного сайту зі зручним функціоналом та корисним контентом для усіх категорій користувачів. Адреса оновленого сайту на період тестування та наповнення - new.minagro.gov.ua, згодом веб-сторінка буде доступна за традиційним посиланням minagro.gov.ua.
Детальніше…
Підприємства холдингу МХП серед 200 найбільших платників податків УкраїниПідприємства холдингу МХП серед 200 найбільших платників податків України
11 квітня 2019
Три підприємства агропромислового холдингу МХП увійшли до переліку найбільших платників податків України ТОП-200 за підсумками 2018 року. Про це повідомляє журнал «Вісник. Рейтинг», що виходить за підтримки Державної фіскальної служби України.
Детальніше…
Рекламодавці останнього номеру