№1-2019

У номері
Зернові технологіїЗерносушильний комплекс на щепіЗерносушильний комплекс на щепі
«Завод Кобзаренка» не перший рік пропагує альтернативні джерела енергії, такі як опалення приміщень соломою та сушіння зерна щепою.
АгроконференціяКонференція "ЕЛЕВАТОР-2019"Конференція "ЕЛЕВАТОР-2019"
25 січня Група компаній «ПроАгро» провела в м. Києві першу цьогорічну конференцію «Елеватор-­2019». Захід зібрав близько 200 учасників та он­лайн глядачів, що свідчить про актуальність питання розвитку елеваторної галузі в України.
Аналіз ринкуКуди рухаємося? Проблеми і тенденції елеваторного ринку.Куди рухаємося? Проблеми і тенденції елеваторного ринку.
Елеваторний ринок України зараз швидко розвивається й трансформується. Якісь елеватори поступово відмирають, інші набирають обертів. Минулий рік був дуже показовим у плані тенденцій, з яких видно, куди і як буде рухатись галузь. То ж є сенс глянути на деякі проміжні підсумки, що впливатимуть на подальший розвиток галузі, і спрогнозувати подальші кроки.
Огляд ринкуТому що норія – ПЕРЕДУСІМТому що норія – ПЕРЕДУСІМ
Надійна робота норії або ковшового елеватора, має велике, навіть ключове значення в процесах очищення й сушіння зерна. Вибору цього обладнання слід приділити особливу увагу, оскільки будь­яка зупинка або збій у роботі норії може призвести до зупинки всього процесу переробки й зберігання збіжжя й завдати значної фінансової шкоди підприємству.
Зернові технологіїТочність – ввічливість королівТочність – ввічливість королів
Основним пріоритетом GSI (США) є створення систем, що відрізняються продуктивністю, надійністю й відповідають найвищим виробничим стандартам галузі. На своїх заводах GSI пропонує комплексне устаткування повного циклу сільськогосподарських систем – прийому, обробки, сушіння, зберігання, транспортування та зважування всіх видів зернових та бобових культур.
Зернові технологіїWARRIOR – тому що ви заслуговуєте кращого!WARRIOR – тому що ви заслуговуєте кращого!
Компанія Warrior MFG – виробник обладнання найвищої якості для зернової промисловості з самого серця Сполучених Штатів Америки – освоює Український ринок!
Зернові технологіїНовітні технології обладнання для активного розвитку агропідприємствНовітні технології обладнання для активного розвитку агропідприємств
Тенденції розвитку агропромислового сектора економіки України вказують на те, що майбутнє в агробізнесі, це використання останніх, надсучасних технологій і обладнання.Компанія «Деметра» останні 14 років є ексклюзивним представником провідного заводу США з виробництва обладнання для обробки і зберігання зернових та бобових культур, на території України – «Sukup MFG».
Зернові технологіїКомпанія STELA LAXHUBER GMBH – німецький виробник сушильного обладнанняКомпанія STELA LAXHUBER GMBH – німецький виробник сушильного обладнання
Компанія STELA Laxhuber GmbH – німецький виробник сушильного обладнання з багаторічним досвідом у сфері висушування зернових та олійних культур.
Зернові технологіїПоліуретанове футерування – ефективний метод захисту зерна від травмуванняПоліуретанове футерування – ефективний метод захисту зерна від травмування
За останні кілька років поліуретан буквально увірвався на зерновий ринок як матеріал, що застосовується для футерування обладнання.
Зернові технологіїТехнології очистки зерна: етапи і обладнанняТехнології очистки зерна: етапи і обладнання
Очищення зерна – важливий етап отримання посівного або товарного зерна високої якості. Сучасне зерноочисне обладнання дозволяє зробити технологічний процес очистки зерна більш ефективним. Завданням очищення невіянки (вороху) є виділення з неї всіх домішок, а також виділення плюсклого, битого й пошкодженого зерна основної культури. Це необхідно для підвищення чистоти зернової сировини й поліпшення її якості.
Зернові технологіїНадійність норій – важлива складова надійності зерносушильного комплексуНадійність норій – важлива складова надійності зерносушильного комплексу
Зернові норії – невід'ємна частина комплексу транспортного обладнання безперервної дії на об'єктах агропромислового комплексу, які здійснюють зберігання, переробку й використання зерна, насіння, комбікормів. Норія стрічкова зернова являє собою надійне й раціональне технологічне устаткування, що полегшує й пришвидшує робочі процеси. Ці машини не потребують особливо складного технічного обслуговування під час експлуатації.
Зернові технологіїКОМПАНІЯ ТОВ «ЛАЙФБУД» – Є ОФІЦІЙНИМ ДИЛЕРОМ В УКРАЇНІ ФІРМИ АRAJ-REALIZACJEКОМПАНІЯ ТОВ «ЛАЙФБУД» – Є ОФІЦІЙНИМ ДИЛЕРОМ В УКРАЇНІ ФІРМИ АRAJ-REALIZACJE
Багаторічний досвід компанії Аraj­Realizacje підтверджується успішним застосуванням обладнання по всьому світу. Якість обладнання дозволяє ефективно й економно вести сільськогосподарську діяльність.
Зернові технологіїТранспортне обладнання від компанії SKANDIAТранспортне обладнання від компанії SKANDIA
Ця шведська компанія має більш ніж 100­-річну історію існування. На сьогодні – це сучасний виробник якісного обладнання для транспортування зерна.
Зернові технологіїІталійське зерносушарне обладнання Bonfanti від компанії «БОЕЗ Україна»Італійське зерносушарне обладнання Bonfanti від компанії «БОЕЗ Україна»
КОМПАНІЯ «БОЕЗ УКРАЇНА» ПОЧАЛА СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ У 1993 РОЦІ, КОЛИ ЗЕРНОВА ГАЛУЗЬ УКРАЇНИ ЩЕ НЕ МАЛА МОЖЛИВОСТІ РЕАЛІЗУВАТИ СВІЙ ВЕЛИЧЕЗНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЧЕРЕЗ ВІДСУТНІСТЬ СУЧАСНИХ СИСТЕМ ЗБЕРІГАННЯ Й ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА.
МеханізаціяСамохідний обприскувач KUHN BOXER 2025 – ексклюзивно від «Волинської фондової компанії»Самохідний обприскувач KUHN BOXER 2025 – ексклюзивно від «Волинської фондової компанії»
У травні минулого року ВФК реалізувала на Сумщину обприскувач KUHN BOXER 2025 M. Цікаво дізнатися як машина відпрацювала свій перший сезон та показала себе на наших полях. Тож, вирушаємо на Сумщину в Шосткінський район.
Земельна реформаПриватна власність на землю: панацея чи міф?Приватна власність на землю: панацея чи міф?
Одним із мотивів земельної реформи в Україні, роздержавлення й приватизації землі, було намагання «бути як усі», щоб і в нашій хаті було «як в усьому світі». Світ, відомо, широкий, у ньому багато країн, кожна з яких має власне земельне законодавство – складне, суперечливе, мінливе. Спробуймо хоч украйока глянути, як виглядає ця проблема у деяких куточках цього «усього світу».
Зернові технологіїНорія ФадєєваНорія Фадєєва
Ми розробили й виробляємо норії, які не травмують зерно, не обрушують соняшник, не викликають тріщинуватості на зернах сої, кукурудзи, рису, гороху та інших культур, що схильні до травмування, відтак, не зменшують потенціал насіння з урожайності, покращують цілісність зерна при зберіганні. Іншими словами, усі черпально-­кидаючі норії ми пропонуємо замінити на висипальні.
Дата виходу10 лютого 2019 року
Місяці передплатисічень-лютий
Рекламодавці останнього номеру