Новітні технології обладнання для активного розвитку агропідприємств

Тенденції розвитку агропромислового сектора економіки України вказують на те, що майбутнє в агробізнесі, це використання останніх, надсучасних технологій і обладнання.

Компанія «Деметра» останні 14 років є ексклюзивним представником провідного заводу США з виробництва обладнання для обробки і зберігання зернових та бобових культур, на території України – «Sukup MFG».

На сьогоднішній день спеціалістами компанії «Деметра» збудовано вже понад 600 зерносушарних комплексів, 25 елеваторів об’ємом від 6 до 200 тис. тонн, реалізована велика кількість додаткового обладнання для внутрішнього транспортування, відвантаження, аспірації та активної вентиляції зерна.

Реалізація окремих проектів – це завжди професійний, комплексний та індивідуальний підхід до кожного клієнта, згідно його потреб і особливостей розташування об`єкта будівництва.

Діапазон продуктивності зерносушарок від 3-­х до 120-­ти т/год, об`єм одного силосу для зберігання зерна від 500 до 32000 тонн. Це дозволяє підібрати обладнання як для невеликих фермерських господарств, так і для комерційних та портових елеваторів.

Простота та надійність конструкції, якість виробництва обладнання, використання сучасних систем контролю за технологічним процесом, а також використання новітніх запатентованих технологій дозволяють гарантувати високу якість обробки та зберігання зерна.

14 сервісних мобільних бригад кваліфікованих спеціалістів компанії «Деметра», обслуговують реалізовану техніку під час гарантійного та післягарантійного періоду. На складах компанії завжди знаходиться необхідна кількість запчастин, додаткового обладнання та матеріалів, завдяки чому забезпечується оперативність реагування сервісної служби.

Також на складах компанії «Деметра» є завжди великий вибір зерносховищ, зерносушарного та додаткового обладнання для обробки зернових. Гарантія на реалізоване обладнання надається протягом 24 місяців. Після закінчення строку гарантії сервісна підтримка і обслуговування спеціалістами компанії продовжуються з укладанням угоди про післягарантійне обслуговування.Все обладнання яке нами реалізується, сертифіковане та повністю адаптоване до використання на території України.

ЗЕРНОВИЙ МЕТАЛОБУНКЕР

Зважаючи на рекордні обсяги урожаїв останніх років наприкінці минулого року ми презентували нашу новинку – зерновий металобункер. По суті, пропонуємо рішення для тимчасового, на кілька місяців, зберігання зерна. Бункер по висоті складається з одного або двох металевих листів, комплектується поліетиленовою підлогою посиленої міцності. Брезентове накриття з подвійним ламінуванням виготовлено в Канаді. Зовні воно має сріблястий колір, щоб відбивати сонячні промені й тепло, внутрішня частина – чорна, для запобігання проникненню сонячного світла.

Наша система тимчасового зберігання зерна є найдешевшим і при цьому надійним варіантом проміжного зберігання. До переваг можна віднести легкий і швидкий монтаж протягом кількох годин, можливість щорічного повторного використання, на відміну від зберігання в мішках. З огляду на те, що кожен рік користування мішками коштує близько $ 4.50 за кубічний метр зберігання (не рахуючи вартість технології), наш зерновий металлобункер може окупити себе протягом двох років зберігання.

Стінові панелі виготовлені з оцинкованої європейської сталі високої якості. Модельний ряд починається з мінімального діаметра 9,14 м. об’ємом в 110 м3. Орієнтовно це 79 тонн кукурудзи. Максимальний розмір – 2308 м3, а це вже 1664 тонн кукурудзи. Висота стін складає 1,12 або 2,24 метра (один або два рівні сталевих кілець).

Додатково для завантаження і розвантаження потрібно використовувати шнекові або пневмотранспортери. Висушене зерно в таких силосах може надійно зберігатися впродовж 2-­3 місяців, наприклад, при очікуванні кращої ціни.

Рекламодавці останнього номеру