Транспортне обладнання від компанії SKANDIA

Ця шведська компанія має більш ніж 100­-річну історію існування. На сьогодні – це сучасний виробник якісного обладнання для транспортування зерна.

Горизонтальні, вертикальні, зігнуті та похилі пристрої для транспортування зерна використовуються не лише багатьма світовими виробниками зерносушарок (MEPU (Фінляндія), TORNUM (Швеція) та ін.), але є необхідними компонентами при будівництві комплексів для зберігання зерна. Продуктивність таких транспортерів – від 30 до 600 тонн за годину. Для зручності проектування вони розподіляються на 3 лінійки: L­-лінія (30-­60 т/год.), I-­лінія (40-­150 т/год.) та H-­лінія (до 600 т/год.). Таким чином, їх можна скоординувати до комплексів, як у невеликих господарствах, так і на великих елеваторах. Якість, надійність та довготривалість у роботі забезпечуються найвищою якістю оцинкованого матеріалу (вміст цинку 450 г/м²), ретельним конструкторським і технологічним супроводженням виробництва. Усі деталі конвеєрів при складанні ідеально підходять одна до іншої.

SKANDIA пропонує:

  • Приймальні, верхні та стрічкові конвеєри;
  • Зачисні та вивантажувальні конвеєри для силосів;
  • Широкий вибір аксесуарів;
  • Норії;
  • Системи попереднього очищення зерна від пилу та полови.

Транспортери SKANDIA встановлюються на зерносушарках та елеваторних комплексах. SKANDIA розробила також систему програмного забезпечення GRAIN CLOUD для контролю роботи обладнання та оповіщення на мобільний телефон про роботу всіх систем зернового комплексу.

Як результат цієї кропіткої роботи шведських інженерів: можна як «кубик до кубика» підібрати збалансовані по продуктивності елементи і, таким чином, невитрачати кошти на зайву потужність елементів комплексу.

В Україні обладнання від компанії SKANDIA пропонує ПП "Сампо".

Рекламодавці останнього номеру