Надійність норій – важлива складова надійності зерносушильного комплексу

Зернові норії – невід'ємна частина комплексу транспортного обладнання безперервної дії на об'єктах агропромислового комплексу, які здійснюють зберігання, переробку й використання зерна, насіння, комбікормів. Норія стрічкова зернова являє собою надійне й раціональне технологічне устаткування, що полегшує й пришвидшує робочі процеси. Ці машини не потребують особливо складного технічного обслуговування під час експлуатації.

Виробляються зернові норії на спеціалізованих заводах з використанням якісних матеріалів та сучасних технологій, з урахуванням останніх науково­технічних досягнень в технологіях роботи з зерном.

Вам украй необхідно купити зернову норію, якщо ви плануєте вертикально та делікатно транспортувати без тари на наступний етап обробки зерно або іншу сировину, яку плануєте зберігати.

Якщо мова йде про зернові стрічкові ковшові норії, які випускає ТДВ «Бриг», ви можете бути впевнені в результаті. Технологічне обладнання, яке виробляє це підприємство на власних потужностях, легко вирішує трудомісткі завдання.

Зерновими стрічковими норіями комплектуються зерносушильні комплекси на біомасі – широко відома й основна продукція підприємства ТДВ «Бриг». Надійність цих норій підтверджується їх багаторічною експлуатацією в складі цих комплексів, впроваджених більше ніж в 150 господарствах по всій Україні. Також норії поставляються на індивідуальні замовлення, як окремий вид продукції.

ТДВ «Бриг» випускає норії марок Н­10 і Н­50 продуктивністю 10 та 40 тонн на годину.

Висота подачі продукту складає від 2,5 до 24 метрів. У цих межах ви зможете замовити обладнання саме з тією висотою підйому, яка необхідна для вашого господарства, можливе, за узгодженням, збільшення висоти підйому.

ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ НОРІЙ ТДВ «БРИГ»

Норії Н­50, базова модель ТДВ «Бриг», успішно функціонують, як на відкритих майданчиках, так і під навісом чи всередині приміщень.

Можливе виробництво приводу норій у правому й лівому виконанні. Успішно використовуються норії для рівномірного завантаження та вивантаження зерносушарок, а також для рециркуляції зерна в процесі роботи сушарки. Висота норій виробництв ТДВ «Бриг» залежить від висоти підйому, погодженого із замовником. Вона забезпечується набором башмака, голівки, прохідних і монтажних секцій, що з'єднуються послідовно.

У башмаку норії передбачено регулювання нижнього барабана. Тут же передбачено кріплення для датчика контролю швидкості (сигналізатора обертання нижнього барабана норії).

Корпус привідної голівки оснащений фланцем для приєднання висипних патрубків та перекидного клапана.

У монтажній секції розташовані знімні кришки для доступу до тягового органу. На знімній кришці передбачено кріплення для датчика підпору (сигналізатора переповнювання).

Тяговий орган норій є нескінченною багатошаровою еластичною стрічкою з рівномірно закріпленими на ній суцільнотягнутими металевими ковшами власного виробництва.

Наші ковші, вироблені методом глибокої штамповки (витяжки), через відсутність швів, забезпечують мінімальне травмування зерна. Вони випускаються двох типорозмірів: 1, 7 та 0,37 л. й також поставляються за окремими замовленнями.

Управління норією здійснюється з автономного пульта.

Норії поставляється окремими вузлами й деталями в розібраному вигляді.

ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ ВІД ВИРОБНИКА

Якщо ви майже визначилися з вибором, і тепер вас цікавить лише стрічкова ковшова норія для зерна – звертайтеся до нас. ТДВ «Бриг» є виробником, а тому може запропонувати норії зернові стрічкові ковшові за оптимальними цінами, без торгових націнок.

На нашому підприємстві ви зможете придбати також зерносушильне обладнання на тюкованій соломі, дровах, лушпинні, а також зернообробне, зернопереробне та теплоенергетичне обладнання від надійного виробника.

Ви можете бути впевнені, що наше устаткування:

Продається за чесною ціною. Порівняно із зарубіжними аналогами вартість нашої продукції менша.

Підбирається індивідуально. Ви зможете вибрати норії та інше обладнання з урахуванням наявних у вас потужностей або створюваного комплексу для зберігання й переробки зерна.

Ми беремо на себе проектування, доставку, складання, монтаж, пуско­наладку устаткування, а також надаємо сервісний супровід.

Остаточний розрахунок вартості робиться після узгодження проекту. Оплата траншами.

Технічні характеристики наших норій зернових відповідають нормам і вимогам, що пред'являються до надійності й безпеки цього виду устаткування. Для виготовлення всіх елементів підбираються перевірені, якісні основні матеріали й витратники.

Середній повний термін служби норій Н­50 виробництва ТДВ «Бриг» складає не менше 8 років.

Товар сертифікований.

Наше гасло: наша продукція для Вашого бізнесу!

За умови дотримання правил експлуатації наші норії служитимуть вам довгі роки!

(050) 318­38­56, www.brig­zerno.com.ua

Рекламодавці останнього номеру