Аграрії підтримують зниження портових зборів на 20%

6 квітня 2020

Зниження портових зборів в умовах кризи дозволить уникнути подорожчання сільгосппродукції.

Про це заявив Президент Української зернової асоціації (УЗА) Микола Горбачьов, коментуючи ініціативу Федерація роботодавців транспорту знизити портові збори на 20%.

“Річ у тому, що у нас досить високі портові збори. І виходить, що вся продукція, яка виробляється в Україні, в тому числі й сільськогосподарська, все дорожчає по логістичній ланцюга. Чим дешевше будуть логістичні ланцюги, тим більше доходів отримають самі виробники”, – сказав Горбачьов.

За його словами, будь-яке зниження експорту вкрай негативно позначиться на економіці країни.

“Ми без експорту зіткнемося з дуже великими проблемами та з курсоутворення всередині країни, і за доходами виробників. Оскільки внутрішнє споживання не збільшиться ні на яку продукцію. Тому потрібно експортувати. А друге – це, звичайно, політичні. Всі країни роблять якийсь внесок у боротьбу з коронавірусом. Так от, внесок України в це – це в першу чергу, звичайно, допомогти тим країнам, які імпортозалежні, особливо продовольство. Тому ми як країна, яка не має фінансових можливостей допомагати по всьому світу, ми можемо допомогти їм харчами”, – зазначив Президент Української зернової асоціації.

Рекламодавці останнього номеру