Amazone презентував нову фермерам універсальну сівалку GreenDrill

7 травня 2020

Компанія Amazone презентувала нову універсальну сівалку GreenDrill 501 призначену для агрегатування з причепними культиваторами виробництва компанії.

Про це повідомив Дмитро Давиденко, генеральний директор ДМ «Амазоне-Україна», зауваживши, що сівалка ідеально підходить для сівби за один прохід висіву дрібного насіння та низькорослих культур.

«Використання сівалки GreenDrill з кожним роком стає все більш актуальним зважаючи на глобальну проблему з погіршенням родючості ґрунту, ерозією, переущільненням і т.п. Технології посіву сидератів і покривних культур дозволяють вирішувати перераховані вище проблеми при мінімальних витратах, позитивно впливаючи на розвиток біоти та якість ґрунту», – зауважив керівник компанії Дмитро Давиденко.

Сівалка оснащена бункером місткістю 500 літрів, він має широкий отвір для швидкого наповнення, до якого можна легко дістатися за допомогою сходинок та платформи. Гвинтовий замок захищає насіння від потрапляння пилу та вологи.

Крім того, бункер оснащений датчиком рівня наповнення, який можна встановити у двох положеннях. Нижня частина бункера містить захисну решітку для запобігання потрапляння сторонніх тіл до електроприводу.

Більше того, опційно сівалку можна оснастити рядом дозувальних котушок, які можна швидко та легко міняти. При цьому норма висіву регулюється з кабіни за допомогою терміналу Isobus. Зокрема, калібрування системи відбувається за допомогою програми mySeeder.

Перенесення насіння з дозуючої установки на пластини перегородки забезпечує оптимальний бічний розподіл по 16-48 рядах.

Рекламодавці останнього номеру