Австралійські роботи-фермери (+відео)

14 квітня 2019
rob

Австралійські інженери готують до роботи на фермах двох незвичайних роботів. Вони не тільки спостерігають за розвитком рослин і вміють прополювати бур'яни, але навіть пасуть худобу, позбавляючи роботи пастухів і собак.

Стійка чотириколісна повнопривідна конструкція здатна легко долати бездоріжжя, вести облік на фруктових садах, везти за собою причіп, взаємодіяти з кіньми і гнати стадо корів в потрібному напрямку. Першу версію універсального робота для фермерів компанія Agerris створила в 2016 році, і вона була з дистанційним керуванням. Нова версія робота SwagBot може працювати автономно завдяки вбудованому штучному інтелекту.

SwagBot призначений для великих господарств, саме там його потенціал може розкритися в повній мірі.

Для ферм невеликого розміру компанія Agerris розробляє свій інший продукт - Digital Farmhand. Він зможе взяти на себе механічне видалення бур'янів, займеться поливом сільськогосподарських культур і оцінкою майбутнього врожаю. Він краще підходить для культур, що ростуть рядами, або в садах.

Виробники сподіваються, що робот виявиться досить дешевим, щоб його могли придбати фермери з країн, що розвиваються.

Вихід на ринок комерційної версії продукції компанії Agerris можна очікувати протягом 12 місяців. Спочатку роботи з'являться на ринку Австралії, а потім і по всьому світу. Але перш доведеться провести необхідні випробування.

Джерело інформації

Рекламодавці останнього номеру