Бігти, допомагаючи ЗСУ: на марафоні у Вінниці зібрали кошти на 30 FPV-дронів

6 липня 2024

Масштабна благодійна ініціатива компанії МХП – Ліга забігів "RUN 4 VICTORY" – продовжує згуртовувати спортсменів та аматорів бігу заради спільної мети – підтримки ЗСУ.

Забіг-Вінниця1-

На другому етапі, що відбувся у Вінниці, вдалося зібрати на 30 FPV-дронів, орієнтовною вартістю 500 тис. грн, для 59-ї окремої мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка.

“RUN 4 VICTORY” організовують компанія МХП і Благодійний фонд “МХП-Громаді” спільно зі спортивною спільнотою “Характер” та Всеукраїнським фізкультурно-спортивним товариством “Колос”.

До марафону у Вінниці долучилися понад 800 учасників різного віку та підготовки. Дистанції для дорослих складали від 2 км до 21 км, для дітей – від 200 м до 800 м. Крім того, можна було приєднатися і онлайн.

Серед учасників у Вінниці були працівники з усіх підприємств МХП з 12 регіонів, ветерани та військові.

Забіг-Вінниця3-

61-річний Юрій Жуковський, начальник служби безпеки “Зернопродукт МХП”, ветеран ЗСУ, розповів, що регулярно виходить на пробіжки і тренується тричі на тиждень, демонструючи, що спорт – це насамперед про силу духу.

В організаторів амбітна мета – зібрати загалом 1,5 млн грн на покриття запитів військових частин та ТрО кожного міста, де відбуваються забіги.

«Це дуже правильна ініціатива, – наголосив заступник головного виконавчого директора з агробізнесу МХП Сергій Доброгорський. – Біг – це про цілеспрямованість, дисциплінованість і витривалість. Ці якості впливають на той результат, який ми отримуємо в роботі та бізнесі».

Бізнес-партнерка з персоналу “МХП-Агрокряж” Катерина Талько вже вдруге взяла участь у благодійних забігах. Тренування з бігу, розповіла вона, допомагають перезавантажитись, урівноважити думки, додають тонусу та мотивують. «Займаюся бігом близько року. Дуже надихнули на це колеги, які вже давно бігають. Для мене важливо не тільки те, що біг позитивно впливає на здоров’я. Головна мотивація – допомога ЗСУ», – підкреслила Катерина Талько.

Забіг-Вінниця2-

«Своїм прикладом хочемо показати, що не обов’язково бути спортсменами, аби бігти, – додає директор Вінницького Хабу МХП Володимир Прокопчук. – Головне – знову продемонструвати нашу єдність, міць, характер та цілеспрямованість, бо ми непереможні, коли єдині».

Перший етап Ліги забігів пройшов у Тернополі та залучив близько 500 учасників, зібравши тоді 520 тисяч гривень на ТрО ЗСУ.

Квадромарафон пройде ще у двох містах – у вересні в Черкасах та у жовтні в Ладижині Вінницької області.

Довідка про організаторів:

“МХП – Громаді” — український благодійний фонд, який почав свою діяльність 2015 року. Його головна місія — комплексний розвиток громад. Фонд працює в 13 областях України, здійснює діяльність в більш ніж 700 населених пунктах. За 2 роки повномасштабної війни “МХП – Громаді” підтримав понад 250 проєктів у громадах на 21 млн грн, реалізував 540 культурних проєктів на 70 млн грн та підтримав понад 100 бізнесів, які сплатили понад 3 млн грн податків.

Рекламодавці останнього номеру