БИТВА АГРОТИТАНІВ-2018

4-5 вересня на полях компанії «ТАК», (с. Степове, Тетіївський район, Київщина) пройшла шоста виставка-показ техніки й технологій у польових умовах – «Битва Агротитанів 2018». Організаторами заходу виступили Всеукраїнська Аграрна Рада, група компаній «ТАК» та агроконсалтингова компанія DYKUN.

Як зазначили організатори, цьогорічна демонстрація відзначилась рекордним числом відвідувачів і кількістю представленої техніки.

«Понад 2500 відвідувачів, 86 компаній-партнерів та майже 500 одиниць техніки. Окрім того, у рамках події відбувся унікальний аукціон вживаної сільськогосподарської техніки, аналогів якому немає в Україні», – коментують організатори.

Польові випробування на полях Тетіївщини відбулися в межах п’яти демонстраційних зон: борони та культиватори; сівалки; плуги та глибокорозпушувачі; комбайни, жатки, бункери-перенавантажувачі; обприскувачі та розкидачі. Загалом у роботі було представлено 136 одиниць техніки.

«Навіть попри жнива аграрії знайшли можливість приїхати на «Битву Агротитанів», яка з кожним роком набуває все більших масштабів. Сьогодні тут, без перебільшення, присутня вся Україна: і наші колеги з Донецької і Луганської областей, і з Івано-Франківської та Волинської областей. Загалом ми зібрали близько 1750 представників аграрних підприємств, земельний банк яких становить 4,3 млн. га», – наголосив Голова Всеукраїнської Аграрної Ради Андрій Дикун під час офіційного відкриття заходу.

Родзинкою заходу став перший в Україні аукціон вживаної сільськогосподарської техніки. Кожен мав змогу ознайомитись з представленими одиницями й взяти участь у торгах.

«На сьогоднішній день актуальною для аграрія залишається проблема збуту вживаної техніки, адже в Україні немає такого майданчика, де можна було б це реалізувати. Тому ми вирішили запозичити досвід США й створити таке місце, де кожен може виставити свою техніку і, можливо, комусь вона сподобається. Також не потрібно забувати про сегмент малих фермерів, які не завжди можуть дозволити собі новий агрегат», – зауважив Руслан Голуб, директор ТАК-Агро.

Окрім показу техніки, учасники «Битви Агротитанів 2018» мали змогу взяти участь у тест-драйві автомобілів на спеціальній трасі для випробувань від Mitsubishi.

«Ми вже другий рік виступаємо генеральним партнером «Битви Агротитанів», тому що тут збирається багато фермерів, які є нашою цільовою аудиторією. А враховуючи те, що наша компанія веде селекційну роботу по 26 польових культурах, ми хочемо, щоб українські фермери мали максимальну віддачу й користувались нашою продукцією», – пояснив Микола Хмарський, менеджер по VIP-клієнтах RAGT Semences.

«Сьогодні в Київську область ми привезли агрегати для обробітку ґрунту, презентували зернову сівалку з турбодиском, що може працювати за технологією Mini-Till, семикорпусний оборотний плуг та лущильник. Організатори даного заходу сформували якісну цільову аудиторію з багатьох областей, якій ми хочемо показати свої новинки», – пояснила Наталія Коваленко, керівник департаменту маркетингу та розвитку Veles Agro.

Валерій Лисенко, спеціаліст з маркетингу ПрАТ «Уманьферммаш»:

– На «Битву Агротитанів» ми привезли три наших агрегати. Один з них – наша цьогорічна новинка, передпосівний агрегат АП-6К. Це компактомат, що був розроблений на базі нашого добре відомого європака. Тут додатково встановлена стійка з посиленими лапами від культиватора КПП-8. АП-6К агрегатується з тракторами тягового класу 3 (Т-150К), він призначений для ранньовесняного закриття вологи й культивації ґрунту, як на рівних, так і на полях з ухилом.
Поруч стоїть наш оборотний навісний плуг ПОН-6 з регульованою шириною обробітку від 1,7 до 2,4 м, його робоча швидкість до 10 км/год. Призначений для гладкої оранки на глибину до 30 см. Агрегатується з тракторами 4-5 класу. Ми його вже випускаємо впродовж двох років. Маємо на нього гарний попит і позитивні відгуки.

Новинка з Німеччини – котки Güttler, представлені ТОВ «Агроінновація Інтернаціональ»

Найзручніший для українських полів Güttler MASTER – професійна серія коткувальних кільчастих котків, що широко застосовуються як всесезонне знаряддя: коткування перед посівом забезпечує краще прогрівання ґрунту, сприятливі умови для формування оптимального посівного ложа. Прикочування після посіву забезпечує ущільнення верхнього шару при сухій погоді, зберігає приплив вологи до насіння, зменшує випаровування води, покращує контакт насіння з ґрунтом, чим прискорює його проростання й отримання «дружних» сходів. Весняне прикочування озимих колосових з метою поліпшення кущення забезпечує 15% приросту врожаю. Коток у потрібній мірі пошкоджує стебла рослин, чим покращує їх кущення, крім того, втискає в ґрунт попередньо внесені мінеральні добрива, збільшуючи ефективність їх застосування, що передусім спрямоване на підвищення рівномірності сходів і збільшення врожайності.

Юрій Васильович Пономар, директор ТОВ «Краснянське СП «Агромаш»:

– На «Битву Агротитанів», під сезон, ми привезли кілька наших агрегатів. Покажемо чизель-глибокорозпушувач ЧГ-4В, що працює на глибину до 40 см. Робочі органи на ньому розташовані в 2 ряди, що забезпечує рівномірну й стабільну роботу агрегату на задану глибину обробки по всій ширині захвату. Запобіжні зрізні болти забезпечують захист машини від зіткненням з перешкодами. Під замовника чизелі комплектуються котками різного типу: кільчасто-шпоровими, барабанними, спіральними. Ми пропонуємо чизелі з двома типами лап з різним захватом від 2 до 5,5 м під трактори від 100 до 500 к. с.
Сьогодні також пропонуємо до огляду дискатор Д-8 з 2-х рядним розміщенням мульчуючих дисків. Це широкозахватний дисковий агрегат, що призначений для поверхневого обробітку ґрунту дисками на глибину 3-12 см. шляхом підрізання, часткового обертання й перемішування шару ґрунту з рослинними рештками та прикочування його котками на робочий швидкості 14-16 км/год.
І наша новинка для вертикального обробітку ґрунту – борона БДЛП-8,0 з турбодисками без сфери. Як і звичайна дискова борона БДЛП, агрегат складається з двох рядів батарей дисків. Відстань між дисками на одній батареї становить 170 мм, відповідно робочі органи другої батареї розташовані таким чином, щоб рухатись між проходами дисків першої батареї. За такого їх розміщення відстань між проходами дисків становить 6 см, максимальна – 12 см. Робоча швидкість – 12-18 км/год. Турбодисками можна комплектувати практично всі дискові борони, що виготовляє наше підприємство.
Такий агрегат цілком технологічно працює також і при весняно-польових роботах, при підготовці ґрунту під посів. Але в першу чергу цей агрегат застосовується як дисковий лущильник при першому обробітку стерні після проходу комбайна.

Рекламодавці останнього номеру