Кабмін України заборонив ввезення з Росії пшениці, жита і соняшникової олії

2 квітня 2021
Кабмін України заборонив ввезення з Росії пшениці, жита і соняшникової олії

Уряд України заборонив ввезення з Росії пшениці, жита, соняшникової олії, а також ряду непродовольчих товарів. Про це сказано в постанові кабінету міністрів республіки, опублікованому в середу на офіційному сайті.

Доповнити перелік (заборонених до ввезення з РФ) такими позиціями: пшениця і суміш пшениці та жита (меслин), олія соняшникова, сафлорова або бавовняна та їх фракції, рафіновані або нерафіновані, але без зміни їх хімічного складу", - сказано в документі, датованому 29 березня.

Уряд України доповнив постанову від 30 грудня 2015 року "Про заборону ввезення на митну територію України товарів російського походження". Під нову заборону потрапило ввезення поверхнево-активних засобів, миючих засобів для чищення, розфасованих для роздрібної торгівлі, газетного паперу, картону, крафт-паперу та крафт-картону, туалетного паперу, косметичних серветок, рушників, скатертин та серветок. Всього додано 25 нових товарних позицій.

Крім того, заборонено ввозити дріт з нелегованих сталей, інструменти для буріння скелястих порід або ґрунтів, металеві візки, вісі, колеса і їх частини.

У постанові зазначено, що вона набирає чинності через десять днів з дня опублікування.

Рекламодавці останнього номеру