На ринок України виходить найбільший китайський виробник сільгоспобладнання

11 січня 2021

Компанія «АГСОЛКО Україна» виводить на ринок України комбикормовое і елеваторне обладнання від великого китайського виробника Zheng Chang. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відзначається, що підписана дилерську угоду надає «АГСОЛКО Україна» повноваження ексклюзивного представника в Україні, а також можливість реалізації продукції Zheng Chang в країнах СНД, Центральної та Східної Європи.

«Наш вибір припав на компанію, яка постійно поліпшує якість своєї продукції, завдяки регулярним поставкам обладнання та одночасної реалізації різних за складністю комплексних проектів на внутрішньому ринку. Так як розвивається економіка Китаю зараз, не розвивається жодна інша економіка світу. Завод працює як високоточний, складний годинниковий механізм, з конвеєра якого виходить різноманітна продукція високої якості», - прокоментував фахівець «АГСОЛКО Україна» Юрій Навроцький.

Він зазначив, що з точки зору прибутковості, українським аграріям фінансово доцільно займатися переробкою і продажем кормів, адже власне виробництво дозволяє отримувати продукцію з оптимальною собівартістю на виході.

«В Україні необхідно нарощувати внутрішню переробку. Виробляти корми для тварин, паливні гранули (пелети) з біомаси, борошно, крохмаль, біоетанол, біодизель і т.д. Це важливо для всього агропромислового сектора з фінансової точки зору», - повідомив фахівець.

Юрій Навроцький також додав, що у всіх випадках в Zheng Chang є свої перевірені рішення.

Як відзначають в компанії, поки модельний ряд сучасних прес-грануляторів Zheng Chang налічує 20 моделей з пропускною спроможністю від 0,2 т / год до 30 т / год, а для виробництва паливних гранул з біомаси розроблені ще 10 спеціалізованих моделей.

Рекламодавці останнього номеру