Пілот сільськогосподарського дрона - нова популярна професія

27 березня 2019
Фото: elektrovesti.net
Фото: elektrovesti.net

В Китаї швидко набуває популярності нова професія — пілот сільськогосподарського дрона. Китайські фабричні робітники повертаються в сільську місцевість. Але замість того, щоб вручну саджати рис та інші культури, вони обробляють їх за допомогою безпілотників. Це набагато приємніша і високооплачувана робота.

Майже 300 млн. жителів Китаю - робочі мігранти, які покинули рідну домівку в пошуках заробітку. Зазвичай це жителі сільської місцевості, які намагаються влаштуватися робітниками або прибиральниками в Пекіні, Шанхаї та інших великих містах.

Відтік людей з сільської місцевості створює проблеми для сільського господарства. Все частіше люди похилого віку і фермери здають або продають свої землі великим агрокомпаній, які використовують сучасні технології - наприклад, внесення пестицидів і добрив за допомогою дронів. Завдяки зростанню популярності сільськогосподарських безпілотників технічні компанії нарощують їх розробку і виробництво.

Крім того, поширення дронів змушує агрокомпанії шукати людей, здатних ними керувати. І на цю роль все частіше претендують робочі мігранти. Пройшовши короткий курс навчання, вони приступають до обробки полів за допомогою безпілотників. Ця робота дає хороший за китайськими мірками заробіток.

Пілот сільськогосподарського дрона - лише один із прикладів нових робочих місць, створених завдяки сучасним технологіям.

Джерело інформації

Рекламодавці останнього номеру