"Попит на потужності зі зберігання зерна залишається високим", - думка експерта

27 червня 2020

За оцінками різних експертів елеваторні потужності в Україні сильно варіюються: одні називають наявні потужності на рівні 45-55 млн тонн зберігання, інші стверджують, що загальний обсяг становить 65 млн тонн. Та в будь-якому разі попит на потужності зі зберігання залишається високим, заявив Борис Рибачук, заступник генерального директора з розвитку KMZ Industries..

"За оцінками наших аналітиків, великі агрохолдинги й далі закуповуватимуть обладнання у великих обсягах, але кількість таких угод буде потроху скорочуватися. А основна маса покупок на ринку припадатиме на агрокомпанії середнього й малого розміру (від 3 тис. до 50 тис. га власних земель). Саме вони стануть основними драйверами подальшого зростання ринку", - говорить експерт.

"Виходячи з наших прогнозів, за ці два роки потужності мають збільшитися на 3-5 млн т. Традиційно активний північний регіон (Чернігівська і Сумська області), Вінницька область, а також західні області – Хмельницька, Рівненська, Тернопільська. У зв’язку зі змінами клімату саме в ці регіони переміщуються оптимальні кліматичні умови для вирощування зернових в Україні", - заявив Борис Рибачук.

Рекламодавці останнього номеру