Відбувся навчально-демонстраційний семінар на Digital Field: "Прибуткові Ярі" – пошук ефективних рішень в кризових умовах

22 серпня 2023

18 серпня 2023 року, Київська обл., Бориспільский р-н
На базі AgriLab відбувся навчально-демонстраційний семінар проекту Digital Field під назвою "Прибуткові Ярі", 18 серпня. Захід зосереджувався на пошуку ефективних рішень в умовах кризи і зібрав понад 100 учасників. Серед них були представники аграрного сектору, агровиробники, технічні експерти та всі, хто цікавиться останніми тенденціями у сфері аграрного виробництва.

IMG_0098

Провідні агровиробники-спікери заходу ділилися своїм власним досвідом впровадження елементів точного землеробства і використання ефективних технологічних рішень:

Геннадій Гадзовський, який є власником господарства ТОВ «Васюти», розповів про їхній досвід удосконалення і шлях до точного землеробства.

Юрій Лисак, головний агроном ГК «Агро-Регіон», поділився своєю баченням ефективного застосування елементів точного землеробства для раціонального управління ресурсами.

Андрій Атрощенко, агроном ТОВ «Деснянська Зорі», розкрив практичний досвід використання дронів-оприскувачів при обробці соняшнику та кукурудзи.

Тарас Пилипака, регіональний менеджер з продажу компанії Trimble, розповів про особливості використання цифрових даних: від розпорошеного "хаосу" на полі до прямолінійних рядків з максимальною точністю роботи.

Представник партнера проекту Digital Field - компанії Precision Planting Україна, Роман Чвартацький, детально розкрив етапи проходу сівалки та пояснив, як ці етапи впливають на потенціал врожайності культур.

IMG_0020~photo

Важливою частиною заходу стала панельна дискусія під модерацією власника ТОВ «Інфоіндустрія» Дмитра Гордійчука на тему "Як отримати максимальну агрономічну та економічну вигоду від добрив і біопрепаратів?" Під час цієї дискусії виробники та досвідчені фермери обмінювалися своїми думками, практичними знаннями та ефективними рішеннями. В обговоренні брали участь такі експерти аграрії, як Гірман Олександр головний агроном ІМК, Юрій Лисак головний агроном ГК «Агро-Регіон», Геннадій Гадзовський ТОВ «Васюти», Володимир Махота головний агрохімік AgriLab, а також представники компаній Квадрат, Агропартнер, Агротехносоюз, Екоорганік та Українська Агропромислова Група.

Серед основних акцентів демонстраційно-польової частини були:
  • Проведення досліджень, спрямованих на використання рідких азотних і стартових добрив та біопрепаратів на врожайність кукурудзи та соняшника від компаній БТУ Центр, Квадрат, Агропартнер, Агротехносоюз, Екоорганік та Українська Агропромислова Група.
  • Дослідження, спрямовані на оцінку впливу різних варіантів посіву від Precision Planting Україна. Комерційний агроном Володимир Антонюк презентував результати впливу формування борозни на реалізацію потенціалу насінини і розвиток рослин і початків кукурудзи.
  • Практична демонстрація використання агродронів XAG від компанії DroneUA, що дозволила наглядати за станом поля та здійснювати необхідні заходи з обробки ззр і біопрепаратами.
  • Знайомство з передовими генетичними рішеннями в рослинництві, представленими на прикладі гібридів кукурудзи та соняшника від компанії LG Seeds Ukraine, що дає можливість досягнути високих показників врожайності та якості.

Ці акценти дозволили учасникам зануритися в практичні аспекти розвитку сучасного аграрного виробництва та ознайомитися з новітніми технологіями та рішеннями у цій галузі.

Кульмінаційним моментом заходу була присутність експертів з національного реєстру рекордів України, які визнали встановлення рекорду України, а потім цей досягнутий результат було офіційно зафіксовано в Національному реєстрі України: «Найбільша площа композиції ТРИЗУБА та надпису "СЛАВА УКРАЇНІ!" у посіві кукурудзи, створені за допомогою технологій точного землеробства». Організатори цього рекорду компанії AgriLab, разом з партнерами Precision Planting Ukraine, LG Seeds Ukraine, БТУ-Центр і DroneUA, були відзначені відповідними сертифікатами про встановлення рекорду.

Цей навчально-демонстраційний семінар виявився подією важливого значення для аграрної галузі, де учасники мали можливість обмінюватися досвідом та знаннями, спрямованими на покращення продуктивності та стійкості бізнесу навіть в умовах невизначеності та викликів.

Рекламодавці останнього номеру