Ринок сільськогосподарської робототехніки до 2025 року зросте майже у три рази

19 лютого 2020

За прогнозами експертів ринок сільськогосподарських роботів за 5 років виросте з 7,4 млрд до 20,6 млрд доларів.

Про це повідомляє аналітики порталу futurefarming.com.

«Головний чинник, який впливає на автоматизацію сільського господарства — доступність технологій IoT і GPS. На зростання ринку роботів також впливає підвищення мінімальної робочої плати, а також дефіцит кваліфікованих робітників», — зазначають спеціалісти.

Таким чином, поява дешевих IoT-пристроїв дозволяє компаніям пропонувати своїм клієнтам різноманітне програмне забезпечення та аналітичні послуги за доступними цінами.

«Така техніка дає можливість аграрію не тільки управляти господарством, але й виконувати різні роботи в полі. Сьогодні інтенсивно використовуються безпілотні літальні апарати для моніторингу та обприскування полів, з’являються автономні трактори та інше обладнання даного типу», — розповідають фахівці.

Швидкий розвиток робототехніки найбільше стимулюють такі чинники — економія робочої сили, мінімізація людського фактору та доступ до швидкої аналітики. За словами фахівців, дрони найбільше використовуються аграріями через їх ефективність у прийнятті оперативних та правильних рішень, які оптимізують витрати на добрива та ЗЗР, швидко сповіщають про проблемні ділянки тощо.

Рекламодавці останнього номеру