У Канаді представили прототип роботизованої платформи для сільського господарства

8 вересня 2020

Канадська компанія Korechi Innovations презентувала прототип роботизованої платформи RoamIO, яка призначена для виконання різноманітних сільськогосподарських робіт, повідомляє Traktorist.ua.

За словами виробника, модель RoamIO є представником категорії малих, гнучких та економічних роботів. Швидкість руху становить 6 км/год, живлення забезпечує акумулятор, який витримує до восьми годин та розрахований на 3000-4000 циклів зарядження.

«Робот може перевозити 300 кг вантажу, створюючи тиск на ґрунт 0,2 кг на см². Навігацію забезпечує система LiDAR та радар на борту, який використовує сигнали RTK GPS. Таким чином, завдання роботу можна надсилати безпосередньо під час роботи», — йдеться у повідомленні.

Темно-сіра рама була встановлена ​​компанією Haggerty для оснащення машини оптичним сканером ґрунту для картографування полів, сівалкою тощо.

«У випробуванні, роботу знадобилося 6 годин для сканування 18 га поля при ширині сівби 12 м. У цілому, робот здатен опрацювати 16-20 га/день, у той час, як людина-оператор робить половину», — зазначають виробники.

Наразі ціна для серійних моделей становить € 63 тис. Виробник гарантує 10 років автономної роботи.

Рекламодавці останнього номеру