У США тестують нові системи іригації

25 січня 2019

Американська фірма Precision King спільно з телекомунікаційними компаніями C Spire і JF Phillips провела успішні випробування нової іригаційної системи на 130 акрах землі (52,6 га) в дельті р. Міссісіпі. Повністю автоматизована система оснащена сенсорами вологості й дозволяє в реальному часі відстежувати стан полів.

Результати випробувань показали зростання чистого прибутку від вирощування сої та кукурудзи на 94,90 і 24,92 дол. з 1 акра відповідно, у той час як витрату води вдалося знизити на 27% і 55% відповідно. Даний тест проходив у рамках більш масштабної програми C Spire's Tech Movement, запущеної в 2017 році для впровадження технологій точного землеробства в штаті.

«Ми володіємо інтелектуальними розробками, ресурсами й професійним досвідом, що необхідні для допомоги фермерам у переході сільськогосподарської галузі на сучасні технології XXI століття, що дозволяють нагодувати світ і зберегти цінні природні ресурси. Автоматизація та аналіз даних є ключовими факторами, що дозволяють нам виконати поставлене завдання», – заявив Нік Кінг, президент Precision King.

Комерційний запуск нової системи планується вже в цьому році. Сільське господарство є провідним галузевим сектором штату: більше 36 тис. фермерських господарств працює на території площею 10,7 млн. акрів (4,3 млн. га), велика частина з яких розташована в дельті р. Міссісіпі.

У зв'язку з поступовим зниженням рівня ґрунтових вод і побоюваннями в виснаженні водоносних горизонтів губернатор штату Міссісіпі Філ Брайант розпорядився створити робочу групу з вироблення можливих рішень.

Джерело інформації

Хештеги
Рекламодавці останнього номеру