Україна може змінити квоти на експорт агропродукції в ЄС

25 березня 2021
Україна може змінити квоти на експорт агропродукції в ЄС

Україна може змінити квоти на експорт агропродукції в ЄС. Німеччина підтримає Україну в питанні перегляду квот на експорт сільськогосподарської продукції до країн Європейського Союзу. Про це в своєму Telegram-каналі написав міністр аграрної політики і продовольства України Роман Лещенко за підсумками зустрічі з державним секретарем парламенту в Федеральному міністерстві продовольства і сільського господарства Німеччини Уве Фейлер.

"Німеччина високо оцінює нашу співпрацю в аграрній сфері і бачить в Україні потужного партнера зі значними можливостями для інвестицій. За результатами двосторонньої зустрічі домовилися про підтримку в перегляді несправедливого квотування експорту сільськогосподарської продукції до країн ЄС", - написав Лещенко.

Також сторони домовилися про активізацію співпраці в сфері європейського зеленого курсу і інтеграції України в європейську базу статистичних даних в аграрній сфері Farm Accountancy Data Network.

Крім того, німецьке аграрне міністерство надасть експертну підтримку для відновлення Мінагрополітики за європейським зразком.

Що цьому передувало

Євросоюз в 2020 році збільшив квоти на ввезення українських продуктів тваринництва: курятини - з 19,2 тисячі тонн до 20 тисяч тонн, яєць - з 2,7 тисячі тонн до 3 тисяч тонн.

Станом на 17 березня 2021 року Україна вичерпала три річні квоти на безмитні поставки в ЄС.

Рекламодавці останнього номеру