«Укрзалізниця» планує запровадити єдиний логістичний тариф на доставку вантажів

17 березня 2021
«Укрзалізниця» планує запровадити єдиний логістичний тариф на доставку вантажів

«Укрзалізниця» планує запропонувати ринку єдиний логістичний тариф на доставку вантажів вже у квітні 2021 року. Розвовів Володимир Жмак, голова правління АТ «Укрзалізниця». Передає interfax.

«У квітні ми плануємо запропонувати ринку єдиний логістичний тариф, оскільки тариф на перевезення складається з двох складових: регульованих державою (це доступ на колії й тяга) і нерегульованих (вартість вагона)», — пояснює Жмак.

За його словами, «Укрзалізниця» не хоче залишатися для ринку «вагонною компанією».

«Ми нікому не пропонуємо вагони, ми пропонуємо комплексну послугу з перевезення вантажів. Хто незадоволений підходом? Той, хто свого часу накупив „задешево“ старих вагонів, користуючись тим, що вони у сусідніх країнах потрапили під обмеження щодо продовження термінів їх експлуатації, і у такий спосіб створив на українському ринку профіцит вагонів», — підкреслює очільник компанії.

Разом з тим, Володимир Жмак додає, що до недавнього часу на ринку було дуже багато вагонів «Укрзалізниці», які були здані в оренду експедиторам за невигідною для компанії ціною, проте ринку вантажовідправників ці вагони пропонувалися вже втричі дорожче.

Рекламодавці останнього номеру