В посівну… подумати про жнива

30 березня 2022

Досі далеко не всі господарства в мирних регіонах України в змозі нормально провести посівну. Вочевидь, нинішня весняна кампанія затягнеться, подекуди ймовірно до літа. Єдине, що втішає у даному разі – на заправках трохи краще стало із пальним. А також те – що і власники господарств, і їхні працівники мобілізовані як ніколи, та максимально ретельно ставляться до своїх завдань.

В посівну… подумати про жнива

При цьому, наскільки дозволяють сили, вже зараз необхідно продумати подальші робочі процеси, аби бути до них підготовленими за нинішніх буремних часів. Так, зокрема, зробити усе можливе, щоб обприскувачі вийшли у поле в справному стані та більш-менш задовільно провели захист сільгоспкультур. Це дуже важливо з огляду на низку пов’язаних проблем, серед усього іншого – дефіцит пестицидів.

Не менш важливо, переконатися у тому, що зернозбиральна техніка перебуває у нормальному технічному стані. Адже нині в Україні наявний дуже серйозний дефіцит комплектуючих до сільгосптехніки. Тому починати їх добувати краще не у червні-липні, а вже зараз. Так чи інакше, запчастини можна спробувати замовити через Польщу, або ж дати відповідне замовлення своїм дилерам вже зараз.

Детальніше про протистояння українських фермерів викликам, спричинених рашистською агресією, читайте у наступному номері «Агробізнес Україна».

Рекламодавці останнього номеру