В Україні модернізували один з найбільших елеваторів

15 червня 2020

Мережа елеваторів, що належить аграрному холдингу «Укрлендфармінг», завершила модернізацію одного з найбільших елеваторів у Європі загальною потужністю 446 тис. тонн одночасного зберігання, розповів директор департаменту зернозберігання холдингу Богдан Штогрин у коментарі «Українським Новинам».

Директор департаменту зернозберігання «Укрлендфармінг» уточнив, що першими в другій половині червня починають роботу елеватори південних і центральних регіонів країни. Холдинг має кілька таких, які розташовані саме в цих областях. Один з них – «Агро Сервіс».

«На ньому встановили ще одну сушарку «Кімбрія». Важливо, що завдяки її установці ми збільшили оборотність елеватора, розширивши спектр культур: додали ріпак, який можна приймати в обсязі до 2 тис. тонн на добу. Модернізували також камеру нагріву існуючої сушарки GSI-10000. Реалізація даних заходів дозволила збільшити прийом соняшнику з 2 до 5 тис. тонн на добу », – поділився він.

«У цьому році ми реконструювали на елеваторі «Агро Сервіс», розташованому в Миколаївській області, автомобільні ваги, збільшивши довжину платформи до 18 м, що дозволяє нам тепер приймати великогабаритні автомобілі», – зазначив Штогрин.

Рекламодавці останнього номеру