В Україні планують провести перший в історії сільськогосподарський перепис

5 червня 2020

Державна служба статистики має намір провести перший в історії України сільськогосподарський перепис для того, щоб з'ясувати чисельність тварин, а також види культур, які вирощують в домогосподарствах. Про це повідомив Ігор Вернер, голова Державної служби статистики.

За словами голови Держстату, в Україні ще жодного разу не було сільськогосподарського перепису.

«У нас був у 2001 році всеукраїнський перепис, в ході якої ми встановили точну кількість населення і його характеристики. На жаль, в сільському господарстві ми не маємо такої інформації», — розповів Вернер.

Він наголошує, щоб дізнатися весь потенціал країни в сільському господарстві потрібно знати, скільки у нас корів, яких тварин тримають люди, які вирощують культури.

«Цей перепис робиться, як і всеукраїнський перепис, для прийняття обґрунтованих рішень, щоб було зрозуміло, куди треба вкладати гроші, що потрібно дотувати, а що ні, що розвивається добре і без дотування», — підкреслив посадовець.

Таким чином, такий перепису необхідний для побудови грамотної державної політики в сільському господарстві. Варто зазначити, що у сільськогосподарському переписі мова йтиме виключно про домогосподарства.

Рекламодавці останнього номеру