Яйця від «Авангард» відповідають стандарту Halal

25 лютого 2019

Агрохолдинг “Авангард” отримав сертифікат про відповідність яєць стандарту Halal.

Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу.

“Агрохолдинг підтвердив, що дотримується високих стандартів виробництва, які висуваються до виробників представниками мусульманського світу і тепер AVANGARDCO IPL може значно розширити ринок збуту в Україні та експортні ринки в країни Близького Сходу, Африки та Азії”,- йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що минулого року AVANGARDCO IPL отримав дозвіл на експорт яєць до Європейського Союзу (яєчні продукти компанії дозволені до експорту в ЄС з 2014 року). Відповідність яєчних продуктів стандарту Halal було підтверджено ще 2009 року. Відтепер і відповідність яєць AVANGARDCO IPL підтверджено ще й сертифікатом відповідності стандарту Halal.

«Щоб наша продукція відповідала найвищим критеріям якості, ми налагодили цикл виробництва, який дозволяє контролювати всі етапи – від вирощування кур-несучок до зберігання готової продукції та системи логістики, коментує керівник відділу комунікацій AVANGARDCO IPL Маріанна Коніна. – Отримання сертифікату Halal означає, що ми можемо не тільки задовольнити попит на Halal продукцію в Україні, де проживає близько 2 млн. мусульман, а й експортувати її в ще більшу кількість країн світу, в тому числі – збільшити експорт в Європу.

Мусульманське населення Європи за різними оцінками складає орієнтовно 52 млн. осіб і воно постійно зростає. Для європейців позначка Halal є своєрідним знаком якості. Також для нас відкриваються додаткові ринки Сходу, Африки та Азії, де дуже сильна культура Ісламу і вимоги до відповідності продуктів харчування».

За оцінками Центру сертифікації Halal Global Ukraine, який видав сертифікат, оборот європейського ринку Halal продуктів становить приблизно $66 млрд., а в наступне десятиліття він може збільшитися ще на 20-25%. Світовий ринок продуктів, які відповідають стандартам Halal, оцінюється в $500 млрд. на рік, а число потенційних споживачів сягає 1,5 млрд. осіб – орієнтовно стільки людей сповідують Іслам у світі.

Рекламодавці останнього номеру