Yara перетворює смартфони на датчики азоту (+відео)

10 травня 2019

Компанія Yara – відомий виробник мінеральних добрив, запустила новий додаток YaraIrix, для точного землеробства, який дозволяє фермерам вимірювати потреби азоту в рослинах за допомогою своїх смартфонів. Аналіз азоту традиційно потребує дорогого обладнання, що обмежує доступ фермерів до технології. З YaraIrix компанія прагне зробити точне землеробство доступним для всіх фермерів.

Система YaraIrix включає безкоштовний додаток для завантаження (на Android і iOS), яке використовує камеру смартфона для визначення потреби в азоті для різних культур на ранніх стадіях росту. На більш пізніх етапах росту додаток доповнюється двома варіантами апаратного забезпечення (кліпса для смартфона і Bluetooth N-Tester).

«YaraIrix - це революційний інструмент, який в кінцевому підсумку може дати мільйонам фермерів нове уявлення про свої культури. Зараз ми робимо перші кроки з запуском YaraIrix по всій Європі. Маючи доступ до точних даних про потреби сільськогосподарських культур в підживленні, ми можемо виробляти більше продовольства і одночасно мінімізувати можливі перешкоди для сільського господарства на навколишнє середовище», - каже Стефан Фюрнсінн, SVP Digital Farming.

YaraIrix працює без додаткового обладнання і може визначити потреби азоту в озимій пшениці, олійному ріпаку, кукурудзі та ячменю на ранніх стадіях росту. Після того, як додаток зробить вимірювання, він надає миттєву рекомендацію про те, скільки добрив потребують культури. Рекомендація базується на алгоритмах та знаннях, накопичених більш ніж за 20 років польових досліджень.

Для рослин на пізніх стадіях росту система може бути доповнена кліпсою N-Tester. Апаратне доповнення надається на камеру смартфона і перетворює його в датчик азоту. Це дозволяє отримати точні рекомендації по азоту на більш пізніх стадіях росту. Як працює YaraIrix

Основною функцією YaraIrix є вимірювання рівня хлорофілу за допомогою камери смартфону, об'єднаної з одним з двох апаратних пристроїв. Це дає можливість точних вимірювань потреб азоту в посівах і полегшує фермеру визначення правильної кількості добрив.

Фермери також можуть придбати N-Tester BT для системи YaraIrix, яка підключається до смартфонів через Bluetooth. Він надає рекомендації для вищезазначених культур, а також озимого і ярового ячменю, озимого жита та озимого тритикале на пізніх стадіях росту. Додаток також зберігає історію всіх вимірів для подальшої оптимізації роботи фермера.

Джерело інформації

Рекламодавці останнього номеру