№4-2023

У номері
Кальцій і магній - стражи родючості ґрунтуКальцій і магній - стражи родючості ґрунту
Минулої осені до всіх негараздів воєнного часу та до низьких цін на вирощений врожай, додалися більш ніж серйозні проблеми зі збиранням та досушуванням кукурудзи. Як ми пригадуємо, у вересні почалися затяжні дощі. Водночас через те, що рашисти знищили, пошкодили чи викрали тисячі зернозбиральних комбайнів, продуктивність збирання кукурудзи істотно знизилася.
МеханізаціяMASSEY FERGUSON 8737 S: 6000 мотогодин – і як новий!MASSEY FERGUSON 8737 S: 6000 мотогодин – і як новий!
Як показав себе впродовж трьох років інтенсивної експлуатації трактор MASSEY FERGUSON 8737 S на полях ДГ «Пасічна» на Хмельниччині.
МеханізаціяНадійний помічник для непевних часівНадійний помічник для непевних часів
Українські аграрії з року в рік переконуються в якості ґрунтообробітку з бороною Heliodor від LEMKEN.
МеханізаціяMASSEY FERGUSON 7722: 220 чесних «коней»MASSEY FERGUSON 7722: 220 чесних «коней»
На полях ФГ «Адам» трактор MASSEY FERGUSON 7722 відмінно себе показує вже п’ятий рік поспіль.
МеханізаціяMASSEY FERGUSON 6713: великі можливості малого трактораMASSEY FERGUSON 6713: великі можливості малого трактора
Фермерське господарство «Адам» дуже дбайливо ставиться до вибору нової техніки та технології агровиробництва. Попри відносно невелику оброблювану площу (900 гектарів землі, на яких вирощують озимі зернові, озимий ріпак, соняшник та сою), тут роблять ставку на найкращі на сьогоднішній день машини та агрегати.
МеханізаціяKVERNELAND EXACTA TL GEOSPREAD: точно покласти кожну гранулу!KVERNELAND EXACTA TL GEOSPREAD: точно покласти кожну гранулу!
На Дні Поля УКАБ Агротехнології-2023 «Волинська фондова компанія» продемонструвала можливості унікального розкидача гранульованих мінеральних добрив.
УКАБ Агротехнології-2023: точний швидкісний посів від «ВФК»УКАБ Агротехнології-2023: точний швидкісний посів від «ВФК»
На Дні Агротехнологій УКАБ «Волинська фондова компанія» представила унікальну швидкісну сівалку точного висіву Kverneland Optima TF Profi SX 8.
Дата виходу15 серпня 2023 року
Місяці передплатилипень-серпень
Рекламодавці останнього номеру