Техніка від ТОВ «АГСОЛКО УКРАЇНА» на виставці «AGROEXPO-2019»

Про представлену на виставці експозицію ТОВ «АГСОЛКО УКРАЇНА» та цікаві новинки, що незабаром з’являться в Україні, розповів директор Роман Осадчий:

На виставці ми представляємо три основні напрямки діяльності нашої компанії – це сільськогосподарська, будівельна техніка та комерційний автотранспорт виробництва Китаю.

Ми пропонуємо великий перелік самохідної техніки китайського виробництва виключно відомих виробників. Тому наша компанія по праву може вважатися універсальним дистрибуційним центром по самохідній техніці з Китаю, де основним партнером є YTO, як виробник тракторів. З цією компанією на українському ринку ми працюємо дуже давно і трактори YTO є лідером серед китайських тракторів в сегменті понад 80 к.с.

Отже, на стенді представлено три моделі тракторів YTO, а саме: модель YTO X 804 потужністю 80 к.с., яка уже добре відома нашим сільгоспвиробникам, трактор середньої потужності YTO X 1204 (120 к.с.), що також користується великою популярністю. І, нарешті, новинка – модель YTO ELG 1754 (175 к.с.), що вперше представлена на ринку Східної Європи. Це дуже цікава модель з великим потенціалом, яку ми в цьому році почали виводити на ринок і активно демонструємо на виставках і в польових демонстраціях.

Також ми зараз анонсуємо вихід на ринок зернозбиральних комбайнів YTO, офіційна презентація яких відбудеться в лютому на виставці «Зернові технології» в Києві. Презентува­тимемо три моделі комбайнів: фермерський комбайн для невеликих господарств і дві моделі роторних зернозбиральних комбайнів: модель з аксіальним ротором і модель з гібридною системою обмолоту, де є барабан і два сепараційних ротори. Ці комбайни пропонуватимуться за доступною ціною.

Також на лютневій виставці ми плануємо презентувати дві моделі самохідних обприскувачів з Китаю. Це будуть надзвичайно цікаві пропозиції як за характеристиками, так і за ціною. Наші аграрії будуть мати можливість придбати самохідний обприскувач з кліренсом від 1,5 до 1,7 м і штангою 24 або 27 м за ціною ідентичного європейського причіпного обприскувача.

Будівельний напрямок представлений двома машинами, а саме: фронтальним навантажувачем EVERUN вантажопідйомністю до 2 тон і навантажувачем з бортовим поворотом від компанії Changlin.

Наша компанія є ексклюзивним представником EVERUN в Україні. Хоч виробництво цієї компанії знаходиться в Китаї, проте 100% продукції постачається на експорт, переважно на ринки Європи. Ці універсальні навантажувачі успішно експлуатують у таких країнах як Польща, Німеччина, Швеція, Фінляндія, Норвегія. Завдяки великій функціональності вони здатні виконувати широкий спектр завдань як в сільському господарстві, так і на будівництві та в комунальній сфері. В модельному ряді EVERUN є моделі як зі звичайною стрілою, так і з телескопічною. Щодо навантажувача з бортовим поворотом Changlin 275 F хочу сказати, що це незамінна машина для будівельної галузі та комунального господарства. Якісні характеристики та цінова політика дають змогу скласти гарну конкуренцію іменитим брендам.

Якщо говорити про будівельний напрямок в цілому, то ми наразі працюємо над розширенням лінійки бульдозерів і грейдерів Changlin, будемо додавати до модельного ряду колісні й гусеничні екскаватори, дорожні котки. У наступному році будемо виводити на ринок китайські телескопічні навантажувачі, що будуть виконані по класичній компонувальній схемі. Це буде високоякісна машина з надійною компонентною базою за помірною ціною, що дасть можливість нашим аграріям придбати якісний доступний «телескоп».

Комерційний транспорт представлений паливозаправником на базі автомобіля JAC. Цей виробник має 50-­ти річний досвід з виробництва мало­ та середньотонажних вантажних автомобілів. Наша компанія є імпортером JAC, ми завозимо в Україну шасі й оснащуємо їх тут забудовою, яка потрібна замовнику – це можуть бути паливозаправники, промтоварні фургони, самоскиди, бортові платформи, тощо. В наступному році плануємо виводити на ринок електричні вантажні автомобілі JAC для міської логістики.

Кілька слів про важку лінійку автомобілів, де ми співпрацюємо з компанією SINOTRUK (HOWO) – ми будемо розширювати модельний ряд компанії. Нами розроблені цікаві комплектації вантажівок HOWO з дуже цікавими ціновими пропозиціями. І вже восени ми презентуємо на ринку України найсучаснішу модель SINOTRUK, а саме HOWO C7H, що на 95% є європейським MAN-­ом, але має значно кращу цінову політику.

Орім техніки на виставці представлений наш департамент запасних частин та сервісу: адже для нас, як для професійної диструбуційної компанії, надзвичайно важливо не просто продавати техніку, а забезпечувати її якісним сервісом і наявністю оригінальних запасних частин.

Окремо хочу сказати, що ми напрацьовуємо канали поставки якісних оригінальних та ОЕМ запчастин з Китаю як для нашої техніки, так і для інших виробників. Як приклад, можу навести постачання шин. Нещодавно ми підписали ексклюзивний контракт з одним із лідируючих виробників шин з річним об’ємом виробництва близько 4 млн. шт. і будемо постачати на ринок України якісні та доступні шини широкого спектру використання та типорозмірів за доступною ціною.

Відтак, запрошуємо всіх відвідати наш стенд на виставці «Зернові технології­-2020» у лютому, де буде представлено багато цікавих новинок.

РубрикаАгровиставки
Хештеги
Рекламодавці останнього номеру